Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Кодексу системи передачі
Опубліковано 20 січня 2021 року о 13:27НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу системи передачі»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу системи передачі» (проєкт постанови).

 

Відповідно до глави 4 розділу І Кодексу системи передачі, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 309, та з урахуванням пропозицій НЕК «УКРЕНЕРГО» щодо внесення відповідних змін, наданих Регулятору листом від 23.03.2020 № 01/11049, НКРЕКП розроблено проєкт постанови «Про внесення змін до Кодексу системи передачі» яким передбачається вдосконалення:

- процедури аналізу ОСП проєктів планів розвитку систем розподілу на наступні 5 років,

- технічних вимог стосовно відновлення системи передачі в частині участі генеруючих одиниць в острівному режимі роботи,

- технічних вимог до електроустановок об’єктів розподілу/енергоспоживання в частині автоматичного частотного розвантаження, вимкнення навантаження за низької напруги та повторного включення навантаження,

- процедури надання/отримання аварійної допомоги для забезпечення операційної безпеки енергосистеми,

- оперативного планування роботи системи передачі та інформаційно-технологічної системи управління та обміну інформацією.

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обргунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет /storage/app/uploads/public/61a/e97/5e3/61ae975e37e6a131156984.zip .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених документів приймаються до 1 лютого 2021 року включно у письмовому та/або електронному вигляді у форматах doс, docx за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: miglovets@nerc.gov.ua; Контактна особа: Пустовойтова Надія Олександрівна, тел. (044) 204-48-28.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

20.01.2021


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux