Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Кодексу систем розподілу
Опубліковано 28 жовтня 2020 року о 16:11 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу»

 

 Проєкт постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу" (проєкт постанови) розроблено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), відповідно до законів України "Про ринок електричної енергії" та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" у зв'язку з необхідністю удосконалення норм Кодексу систем розподілу, в частині планування розвитку систем розподілу та приведення зазначеної процедури у відповідність до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", виконання пункту 8 Плану дій щодо підвищення позиції України в рейтингу Світового банку "Ведення бізнесу" ("Doing Business"), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1413-р, а також з метою удосконалення питань визначення договорів про стандартне/нестандартне приєднання до електричних мереж оператором системи розподілу як публічних договорів про стандартне/нестандартне приєднання до електричних мереж, змінено (оптимізовано) перелік документів до заяви про приєднання, спрощення для замовників прийняття (акцептування) умов договору про приєднання до електричних мереж, приєднання індустріальних парків, інформування споживачів стосовно планових та позапланових перерв в електропостачанні тощо. Також запропонованими змінами уточнено вимоги до класифікації малих систем розподілу, зокрема для функціонування майбутніх індустріальних парків.

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обргунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e97/97d/61ae9797df611730610040.zip .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: energo2@nerc.gov.ua та Negoda@nerc.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються до 01.12.2020 у письмовому та/або електронному вигляді (у форматі *.PDF та форматі *.Word).

 

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови мають надаватись у письмовому та електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що затверджений постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

28.10.2020

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux