Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газосховищ
Опубліковано 02 вересня 2020 року о 14:48НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газосховищ»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газосховищ», що має ознаки регуляторного акта (Проєкт постанови).

 

Метою прийняття Проєкту постанови є:

 • перенесення початку другого та третього етапів впровадження плати за нейтральність балансування на один газовий рік, та продовження дії першого етапу на період 2020/2021 газового року;
 • досягнення гармонізації витрат, які включаються до розрахунку плати за нейтральність, та витрат Оператора ГТС на фізичне балансування газотранспортної системи шляхом виключення можливості для Оператора ГТС використовувати потужність газосховищ під час балансування газотранспортної системи, що відповідатиме вимогам Регламенту № 312 та стимулюватиме розвиток ліквідності ринку природного газу;
 • запобігання ризикам необґрунтованого фінансового навантаження на замовників послуг транспортування шляхом надання права Регулятору за результатами проведення аналізу витрат та доходів оператора газотранспортної системи, пов’язаних із вчиненням балансуючих дій, приймати рішення про неефективність понесених таких витрат/доходів та зобов’язувати Оператора ГТС здійснювати коригування плати за нейтральність.

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою отримання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e97/c50/61ae97c509d08765078404.zip .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: prishchenko@nerc.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб приймаються до 11.09.2020 включно.

 

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, слід надсилати у письмовому та електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

 

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання 

у сферах енергетики та комунальних послуг 

02.09.2020


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux