Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до форм звітності щодо показників якості електопостачання та інструкцій щодо їх заповнень
Опубліковано 03 липня 2020 року о 12:54 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до форм звітності щодо показників якості електопостачання та інструкцій щодо їх заповнень»

 

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), розробила проєкт постанови «Про затвердження Змін до форм звітності щодо показників якості електопостачання та інструкцій щодо їх заповнень».

 

Метою прийняття проєкту постанови є врахування змін вторинного законодавства щодо ринку електричної енергії та підвищення загального рівня якості електропостачання.

 

Проєктом постанови пропонується:

 • визначити критерії та показники настання форс-мажорних обставин через складні погодні умови та вимоги щодо їх підтвердження;
 • для оператора системи передачі впровадити моніторинг надання послуг щодо комерційного обліку електричної енергії;
 • для операторів систем розподілу впровадити моніторинг надання послуг щодо розгляду скарги/звернення/претензії від групи споживачів (колективної скарги/звернення/претензії) стосовно якості електропостачання та комерційного обліку, а також удосконалити механізм ведення реєстру скарг (претензій) щодо незадовільної якості електричної енергії у зв’язку зі змінами порядку перевірки якості електричної енергії за скаргами/зверненнями/претензіями споживачів та групи споживачів (колективними скаргами/зверненнями/претензіями).

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обргунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет за посиланням http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e97/dee/61ae97deec8c9368215246.zip .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: usenko@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 31.07.2020 (включно) у письмовому та електронному вигляді.

 

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови мають надаватись у письмовому та електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

 

03.07.2020

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux