Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Зміни до деяких постанов НКРЕКП
Опубліковано 28 липня 2021 року о 11:52НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП»


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП», що має ознаки регуляторного акта (далі – Проєкт постанови).

 

Метою зазначеного Проєкту постанови є удосконалення положень нормативно-правових актів, що регулюють діяльність на ринку природного газу та забезпечення дієвості та прозорості механізмів регулювання ринку природного газу.

 

Так, зазначеним Проєктом постанови пропонується внести зміни до Кодексу газотранспортної системи у частині удосконалення порядку створення та функціонування на ринку природного газу балансуючих груп.

 

Запропонованими Проєктом постанови змінами передбачається надання можливості замовникам послуг транспортування приєднатися до вже існуючої балансуючої групи без зміни умов її функціонування, шляхом укладення договору приєднання.

 

Крім цього, Проєктом постанови пропонується внести зміни до Кодексу газорозподільних систем у частині надання можливості Операторам ГРМ здійснювати закупівлю природного газу для забезпечення власної господарської діяльності на підставі договору постачання природного газу, укладеного з постачальником природного газу на загальних підставах та ринкових умовах.

 

Проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та порівняльною таблицею оприлюднені шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e96/fd5/61ae96fd5ff0c002581502.zip.

 

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, слід надсилати у письмовому та електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, на адресу: Національна  комісія,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: daria.yakushko@nerc.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб  приймаються до 06 серпня 2021 року включно, у письмовому та електронному вигляді».

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

28.07.2021


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux