Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – змін до Правил ринку та Порядку розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників
Опубліковано 04 лютого 2021 року о 08:55НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил ринку та Порядку розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників»

 

Відповідно до частини п’ятої статті 75 Закону України «Про ринок електричної енергії» (Закон) кошти з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальника перераховуються згідно з алгоритмом, який встановлюється Регулятором.

 

Внесення змін до порядку розподілу коштів здійснюється виключно у разі прострочення електропостачальником у строки та порядку, що визначені Правилами ринку, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307, оплати вартості його небалансів електричної енергії.

 

На виконання Закону постановою НКРЕКП від 18.06.2019 № 1041 затверджено Порядок розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, яким визначено порядок надання оператором системи передачі інформації щодо простроченої електропостачальником оплати вартості його небалансів електричної енергії та механізм розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників.

 

З метою забезпечення розподілу уповноваженими банками коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників кожного банківського дня о 12:00 та о 16:00, що сприятиме оперативному надходженню коштів на поточні рахунки електропостачальників та покращить платіжно-розрахункові відносини електропостачальників, у тому числі з іншими учасниками ринку електричної енергії України, НКРЕКП розроблено проєкт постанови «Про затвердження Змін до Правил ринку та Порядку розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників» (проєкт постанови).

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обргунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет /storage/app/uploads/public/61a/e97/576/61ae97576f2fb382715353.zip .

 

Зауваження та пропозиції надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Hrusyk@nerc.gov.ua та Tabachuk@nerc.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 15.02.2021 (включно) у письмовому та електронному вигляді.

 

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови мають надаватись у письмовому та електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

04.02.2021


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux