Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Правила організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення
Опубліковано 09 жовтня 2017 року о 17:03НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення»

 

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» для ефективного виконання завдань державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг НКРЕКП розробляє та затверджує порядки (правила) організації обліку та звітності за видами ліцензованої діяльності.

 

Враховуючи вказане та з метою підвищення прозорості та надійності інформації, необхідної для цілей формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, інвестиційної діяльності та формування звітності, що подається суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, НКРЕКП спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробили проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

Проект постанови регламентує єдині методичні підходи до організації і ведення обліку за ліцензованими видами діяльності у сфері централізованого водопостачання та водовідведення та іншими видами діяльності суб’єктів господарювання, які є ліцензіатами НКРЕКП. Проектом постанови визначено механізми, принципи, процедури формування інформації про доходи, витрати, активи, капітал і зобов’язання за видами господарської діяльності, державне регулювання яких здійснює НКРЕКП.

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та обґрунтуванням оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет /storage/app/uploads/public/61a/e99/9a6/61ae999a60677797913960.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: solomka@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 09.11.2017 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

09.10.2017


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux