Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта,– постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи"
Опубліковано 01 серпня 2018 року о 17:47НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи» 

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оприлюднює проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи», що має ознаки регуляторного акта (далі – Проект постанови).

 

Проектом постанови передбачається внесення змін до Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2493 (із змінами, внесеними Постановою № 1437) зокрема в частині вдосконалення порядку надання замовниками послуг транспортування фінансового забезпечення оператору газотранспортної системи (далі – Оператор ГТС); конкретизації поняття «торгове сповіщення»; забезпечення більш дієвого механізму припинення (обмеження) транспортування природного газу недобросовісним суб'єктам ринку природного газу.

 

Зазначені зміни направлені на удосконалення нормативно-правових актів, які регулюють відносини на ринку природного газу та здійснення заходів, направлених на ефективне функціонування лібералізованого внутрішнього ринку природного газу, що сприятиме ефективній конкуренції на ринку природного газу та забезпеченню належного функціонування ринку природного газу.

 

Зауваження та пропозиції до проекту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, слід надсилати у письмовому та/або електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, на адресу: Національна  комісія,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Pashuk@nerc.gov.ua.

 

Проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та порівняльною таблицею оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e99/345/61ae99345eda1878374394.pdf . 

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця, тобто до 3 вересня 2018 року у письмовому та електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

01.08.2018


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux