Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Порядок встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії
Опубліковано 20 липня 2018 року о 16:42НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії»

 

Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про ринок електричної енергії» (Закон), НКРЕКП здійснює державне регулювання ринку електричної енергії.

 

Одним із завдань Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП, Регулятор), є забезпечення належних умов для ефективного і надійного функціонування електричних мереж.

 

Згідно із статтею 45 Закону розподіл електричної енергії здійснюється оператором системи розподілу.

 

Частиною третьою статті 6 Закону встановлено, що одним з повноважень Регулятора на ринку електричної енергії є затвердження методик (порядку) формування тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

 

Статтею 7 Закону визначено, що на ринку електричної енергії державному регулюванню підлягають тарифи на послуги з розподілу електричної енергії.

 

У зв’язку з цим, НКРЕКП було розроблено проект постанови «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії».

 

Проектом постанови НКРЕКП враховано законодавчі зміни та визначено процедуру встановлення та детальний механізм розрахунку тарифу, що регламентує порядок дій та оформлення необхідних документів, зокрема: вимоги до оформлення заяви на встановлення тарифів, порядок розрахунку витрат (необхідного доходу), визначення операційних витрат за економічними елементами та їх окремими складовими, розрахунок тарифу, перелік документів, які суб’єкт господарювання з розподілу електричної енергії повинен надати разом із заявою на встановлення тарифу, порядок та строки розгляду заяви, та умови, за яких здійснюється встановлення тарифу на послуги з розподілу електричної енергії з урахуванням прийнятого законодавства за умови переходу на стимулююче тарифоутворення та у перехідний період до стимулюючого регулювання.

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та обґрунтуванням оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет за посиланням /storage/app/uploads/public/61a/e99/3cb/61ae993cb7dca486772569.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Kirilenko@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 21.08.2018 у письмовому та/або електронному вигляді, згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

20.07.2018


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux