Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється повторно проект регуляторного акта - зміни до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії
Опубліковано 12 березня 2015 року о 10:17НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про повторне оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії»

 

Відповідно до Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зобов’язана відповідно до покладених на неї завдань прийняти нормативно-правові акти для забезпечення впровадження стимулюючого тарифоутворення з метою підвищення ефективності діяльності та оновлення основних фондів підприємств електроенергетики.

 

У зв’язку з цим, основною метою прийняття Проекту постанови є відокремлення видів діяльності в частині планових та фактичних затрат при формуванні інвестиційних програм та звітів щодо їх виконання.

 

Крім цього, з метою врегулювання питань, які можуть виникнути при зміні ставки податку на додану вартість Проектом постанови передбачено встановити формат надання фінансової інформації без урахування податку на додану вартість.

 

Разом з цим, Проектом постанови передбачається спрощення форм звітності, вдосконалення пункту 2.11 Порядку щодо вимог до впровадження кол-центрів, пункту 3.6 щодо зберігання обґрунтовувальних матеріалів у ліцензіата та пункту 5.4 Порядку щодо проведення перевірок та приведення у відповідність назви НКРЕКП.

 

За результатами отриманих від зацікавлених сторін зауважень та пропозицій Комісією були внесені відповідні зміни до Проекту постанови.

 

Впровадження цього регуляторного акта не потребує додаткових видатків.

 

Враховуючи наведене, НКРЕКП оприлюднює шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет доопрацьований раніше опублікований проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії» із внесеними змінами. Заархівований файл pr_5-1.zip скачати тут.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

12.03.2015


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux