Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється повторно проект регуляторного акта щодо розділення форми звітності № 4- НКРЕ-газ на окремі форми з розподілу, транспортування та зберігання природного газу
Опубліковано 18 грудня 2015 року о 14:58НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про повторне оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕ від 04 жовтня 2012 року № 1258»

 

Основним принципом, покладеним в основу проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕ від 04 жовтня 2012 року № 1258», є врегулювання питань, пов'язаних із здійсненням більш поглибленого і детального аналізу, впровадження дієвого моніторингу ліцензованої діяльності, удосконалення деталізації показників звітності окремо за видами ліцензованої діяльності з транспортування, розподілу та зберігання (закачування, відбору) природного газу.

 

Разом з тим, у відповідності до Закону України «Про ринок природного газу» ліцензіати, що провадять свою діяльність із транспортування, розподілу та зберігання (закачування, відбору) природного газу не можуть бути складовими вертикально інтегрованої організації і мають здійснювати свою діяльність незалежно один від одного, а також інших суб’єктів ринку природного газу.

 

Основними змінами, які пропонується для внесення є:

- розділення форм звітності за видами ліцензованої діяльності з урахуванням відокремлення функцій з транспортування, розподілу, зберігання (закачування, відбору) природного газу;

- деталізація елементів звітності для отримання повної інформації про поточний стан і результати провадження ліцензованої діяльності підприємства.

 

Комісією було доопрацьовано проект постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕ від 04 жовтня 2012 року № 1258» з урахуванням пропозицій, наданих газорозподільними підприємствами. Зокрема, в проекті постанови було змінено періодичність надання форм звітності на квартальну, враховані пропозиції щодо додатку 2 до форми № 4-НКРЕКП- розподіл природного газу (квартальна) тощо.

 

Враховуючи наведене, НКРЕКП оприлюднює шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет доопрацьований раніше опублікований проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕ від 04 жовтня 2012 року № 1258» із внесеними змінами та аналіз регуляторного впливу. Заархівований файл pr_97-1.zip скачати тут.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

18.12.2015


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux