Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
НКРЕКП розпочинає відкрите обговорення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, а також тарифів на розподіл природного газу
Опубліковано 01 грудня 2021 року о 18:58Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 1 грудня 2021 року прийняла рішення розпочати громадські обговорення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, а також тарифів на послуги розподілу природного газу.

 

На офіційному сайті Регулятора оприлюднені проєкти вказаних тарифів з метою обговорення та отримання від усіх зацікавлених сторін зауважень та пропозицій.

 

Проєкти тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення сформовані з урахуванням узгоджених з органами місцевого самоврядування річних планів суб’єктів господарювання, норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів, технологічних нормативів використання питної води, дотримання вимог санітарних норм та правил.

 

В свою чергу проєкти тарифів на послуги розподілу природного газу розраховані відповідно до затвердженої Методики з урахуванням економічної обґрунтованості на основі поданих пакетів документів від операторів газорозподільних систем.

 

Проєкти винесених на обговорення тарифів є суттєво нижчими від запропонованих суб’єктами господарювання.

 

Після опрацювання усіх зауважень та пропозицій проєкти постанов про встановлення тарифів будуть підготовлені до прийняття та оприлюднені на офіційному сайті Регулятора.