Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
НКРЕКП прийме рішення для захисту споживачів природного газу постачальника "останньої надії"
Опубліковано 06 грудня 2021 року о 14:11За наявною в НКРЕКП інформацією, на сьогодні постачальник «останньої надії» забезпечує природним газом понад 347 тис. побутових споживачів з різних регіонів України. У зв’язку із тенденцією стрімкого підвищення цін на природний газ, з 01.12.2021 ціна реалізації  природного газу постачальником «останньої надії» для потреб побутових споживачів складає близько 30 грн за 1 м3.

 

Положеннями пункту 72 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про ринок природного газу» Регулятора наділено повноваженнями приймати рішення про здійснення постачання природного газу побутовим споживачам постачальником «останньої надії» на умовах типового договору постачання природного газу побутовим споживачам та базової річної пропозиції.

 

 У зв’язку із зазначеним та за зверненням ТОВ «ГК «Нафтогаз України», 9 грудня 2021 року НКРЕКП на своєму засіданні буде розглядати питання про прийняття рішення, яке дозволить побутовим споживачам отримувати газ на умовах базової річної пропозиції ТОВ «ГК «Нафтогаз України», а саме за ціною 7,96 грн за 1 м3 (з ПДВ).