Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
9 жовтня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 09 жовтня 2018 року о 13:54Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 жовтня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ВАЛЕЯ»;

ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ»;

ТОВ «ЗЕРНО-АГРОТРЕЙД»;

ТОВ «ПРОМСЕРВІС ТРЕЙД»;

ТОВ «СЕБАСТА».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АУРУМ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЕК «УКРЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «МЕТПРОМСЕРВІС»;

ТОВ «СКАЙФОЛ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «УТЕК».

 

3. Видати ТОВ «А-СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ» ліцензію з виробництва електричної енергії.

 

4. Видати ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної та теплової енергії.

 

5. Відмовити ТОВ «ЕНЕРГО-ГРУП-2018» у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії.

 

6. Відмовити ТОВ «ЖЕО ПЕТРОПАВЛІВСЬКА ЕКСПЛУАТУЮЧА КОМПАНІЯ» у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва та постачання теплової енергії.

 

7. Встановити ПрАТ «ЕНЕРГОТЕХНОЛОГІЇ тариф на відпуск електричної енергії.

 

8. Встановити КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

 

9. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «НИВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 09.10.2018) 

 

10. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНДКРАФТ УКРАЇНА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

11. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРОІМЕКС» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії. 

 

12. Застерегти ФІЗИЧНУ ОСОБУ-ПІДПРИЄМЦЯ ГОГОЛЯ ВАСИЛЯ щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії. 

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії»;

«Про затвердження Методики розрахунку державної регульованої ціни на електричну енергію для виробників, що здійснюють комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПЕТРОНІК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОЕНЕРГІЯ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СВОБОДНА ЕНЕГІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Камянець-Подільський, вул. Нігинське шосе)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ПЕТРОНІК» (1 пусковий комплекс СЕС Херсонська обл., м. Нова Каховка, м. Таврійськ, вул. Незалежності (Героїв Сталінграду), 29-а), ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Сарники, вул. Зарічна, 16), ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТ» (1 черга СЕС «Меблева»), ТОВ «ЕКОЕНЕРГІЯ ПЛЮС» (СЕС Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Розсоша, вул. Академіка Заболотного, 86/1), СФГ «ПАВЛІВСЬКЕ» (СЕС Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, с. Павлівка, вул. Центральна, 146), ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Камянець-Подільський, вул. Нігинське шосе), ТОВ «СВОБОДНА ЕНЕГІЯ» (ГЕС Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Рудня-Городище, вул. Федора Терещенка, 8в)).

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП «Про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2018 – 2027 роки» для:

ПАТ «КИЇВОБЛГАЗ;

ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційної програми на 2018 рік ліцензіата, що провадить господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови «Про затвердження форм звітності щодо показників рівня прозорості, обсягів захоронення та рівня тарифу у сфері захоронення побутових відходів».

 

19. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 січня 2018 року № 58 «Про накладення штрафу на ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП»;

«Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29 грудня 2017 року № 1620 «Про накладення штрафу на ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ».

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНРАЙЗ Д.Е.»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «АЛЬТЕНА ГНГ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП ПЕРЕСАДЬКО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (7 пусковий комплекс СЕС Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 Ж), ТОВ «САНРАЙЗ Д.Е.» (1 черга СЕС-1 Херсонська обл., Білозерський р-н, межі Музиківської сільської ради), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (Северинська СЕС), ТОВ «СОНЯЧНІ СТАНДАРТНІ РІШЕННЯ» (2 пусковий комплекс СЕС Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Петропавлівка, вул. Центральна, 1А), ПП «АЛЬТЕНА ГНГ» (СЕС м. Київ, пр. Академіка Палладіна, 33 та СЕС Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 46-М), ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Гагаріна, 40 – 34), ФОП ПЕРЕСАДЬКО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ (електростанція на біомасі (з використанням відходів лісового господарства) Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, с. Королівка, вул. Загора, 49 Б), ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Камянець-Подільський, вул. Нігинське шосе)).

 

21. Перенести на 11 жовтня розгляд питання про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 вересня 2018 року № 1133 «Про алгоритм перерахувань коштів на жовтень 2018 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux