Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
7 липня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 07 липня 2021 року о 17:51

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 липня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕНЕРГОПУЛ»;

2) ТОВ «ЕНЕРГО ХОЛД»;

3) ТОВ «ТОМІС ЕНЕРГО».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «СВІТ ЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «СІТІЕНЕРДЖІ»;

3) ТОВ «ТОМІС ЕНЕРГО».

3. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ВИНСОЛАР».

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «ЕНЕРГОПУЛ»;

2) ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «АВГУР».

5. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 837 (зміна найменування).

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання».

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» на 2021 – 2025 роки».

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2279» про внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про перегляд тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за підсумками здійснення заходів державного контролю ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО», ПАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО», АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО», АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО», ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО», АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО», АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО», АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про перегляд тарифів на послуги постачальників універсальних послуг за результатами заходів державного контролю ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ», ТОВ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ», ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ», ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД», ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2021 року № 432» (схвалення змін до Інвестиційної програми КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на 2021 рік).

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021  ̶  2030 роки газорозподільного підприємства АТ «РІВНЕГАЗ».

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «СОЛАР БЛОССОМ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГО-ІНДАСТРІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МЕЛБА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2021 № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ПП «СОЛАР БЛОССОМ» (СЕС Одеська обл., м. Теплодар, вул. Комунальна, 34 (кадастровий номер земельної ділянки 5111500000:01:001:0849), ТОВ «ЕНЕРГО-ІНДАСТРІ» (СЕС Донецька обл., м. Бахмут, вул. Зелена, буд. 41), ТОВ «МЕЛБА» (СЕС Сумська обл., Великописарівський р-н, селище Кириківка, вул. Правдинська, 1, дах будівлі цукрового складу № 1 літ. М, дах будівлі цукрового складу № 2 літ. О, дах гаражу цеху механізації з КПП літ. Т, Т1), ТОВ «ЕМЗА» (Первомайська ГЕС)).

15. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.07.2021)

16. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.07.2021).

17. Перенести розгляд питання про недотримання АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

18. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САНГРІНЕНЕРДЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

19. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА СУМИ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.07.2021).

20. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.07.2021):

1) АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

2) АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

21. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ» щодо недопущення надалі порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

22. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО з ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.07.2021).

23. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 11 листопада 2020 року № 2076 «Про накладення штрафу на ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 25 січня 2019 року № 57 та здійснення заходів державного регулювання».

24. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2636 «Про накладення штрафу на КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

25. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2021 року № 633 «Про накладення штрафу на АТ «РІВНЕГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

26. Збільшити строки проведення перевірок:

1) ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

2) ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ»;

3) ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ»;

4) ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ».

27. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

28. Провести позапланову виїзну перевірку діяльності з постачання природного газу ТОВ «ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД».

29. Збільшити строки проведення планових перевірок:

1) АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

30. Внести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

31. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про зобов'язання ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» припинити порушення нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство»


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux