Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
7 квітня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 07 квітня 2021 року о 16:03

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 квітня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АДІТУС-ГРУП»;

2) ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ».

 

2. Видати ТОВ «ІКОПОТЬ ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ТОВ «ЕЛЕКТРО-КОМ’ЮНІТІ ФРАНК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ДЕМИДІВСЬКА ЕНЕРГІЯ».

 

5. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «АДІТУС-ГРУП»;

2) ТОВ «ФОРТІС ЕНЕРДЖІ».

 

6. Уточнити місця та засоби господарської діяльності з розподілу електричної енергії АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО».

 

7. Зупинити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 жовтня 2017 року № 1321, на підставі заяви ліцензіата строком до 07 жовтня 2021 року (включно).

 

8. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРІСТАЛ ФІНАНС» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 червня 2017 року № 773.

 

9. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЮКС КРАЇНА» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 04 червня 2019 року № 945.

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газосховищ на 2021 – 2030 роки Оператора газосховищ АТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1234».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (затвердження змін до Правил постачання природного газу та Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам).

 

13. Погодити підписання НКРЕКП додаткових угод до договорів про субкредитування у межах Угоди про Позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури»:

1) КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

2) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖМР;

3) ПРАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

4) ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

5) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

6) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

7) КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»;

8) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧМР.

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) КП «ВОДОКАНАЛ» (м. ЗАПОРІЖЖЯ);

2) ПРАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

3) КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВУВКГ» ПМР.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДМР ЛО;

2) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

3) КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ»;

4) МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ».

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

2) ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

19. Прийняти рішення щодо підписання Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, додаткових угод до Договорів про субкредитування про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку № 8387-UA від 26 травня 2014 року (Угода про позику «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України») та № TF016327 від 26 травня 2014 року (діючим в якості виконавця від імені Фонду чистих технологій) (Угода про позику «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України»).

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КІЦМАНСЬКА СЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АГРОТІС ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕЛІОС СОЛАР СІСТЕМ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДЕМИДІВСЬКА ЕНЕРГІЯ»;

«Про внесення зміни до постанови НКРЕ від 13 грудня 2012 року № 1632»;

«Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 27 липня 2017 року № 957»;

«Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 26 лютого 2019 року № 258»;

«Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 270»;

«Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 09 липня 2019 року № 1400»;

«Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 серпня 2019 року № 1665»;

«Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1874»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2021 № 525» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КІЦМАНСЬКА СЕС» (СЕС «Лужани»), ТОВ «АГРОТІС ЕНЕРГІЯ» (СЕС на землях с/р Степанівка Перша, за межами населеного пункту, кадастровий номер 2324586200:01:001:0162), ТОВ «ГЕЛІОС СОЛАР СІСТЕМ» (СЕС Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Добринів, вул. Івана Франка, буд. № 3, буд. № 35), ТОВ «ДЕМИДІВСЬКА ЕНЕРГІЯ» (СЕС Рівненська обл., Демидівський р-н, с. Новий Тік, вул. Центральна, буд. 2а, СЕС Рівненська обл., Березнівський р-н, с. Моквин, вул. Колгоспна, 37) та в частині зміни назви ТОВ «ДТЕК НІКОПОЛЬСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (2 пусковий комплекс СЕС Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Старозаводське, вул. Степова, 29), «ДТЕК ПОКРОВСЬКА CОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (1 – 3 черги «Покровської СЕС»), ТОВ «ДТЕК ТРИФОНІВСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ», ТОВ «ДТЕК ОРЛІВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (1 – 26 черги Орлівська ВЕС), ТОВ «ДТЕК БОТІЄВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (1 – 65 черги Ботієвської ВЕС), ТОВ «ДТЕК ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (1 – 26 черги ВЕС Запорізька обл., Приморський р-н, на землях Приморської міської ради та Борисівської сільської ради), ТОВ «ДТЕК ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2» (1 – 26 черги ВЕС Запорізька обл., Приазовський р-н, біля с. Ботієво, поза межами населених пунктів)).

 

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про відмову у встановленні «зеленого» тарифу ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» (Олександрівська ГЕС)».

 

22. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

23. Накласти штраф на ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та вимог законодавства (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.04.2021).

 

24. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КТД СОЛАР» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

25. Застерегти КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СМР щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.04.2021).

 

26. Перенести розгляд питання про порушення ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» законодавства у сфері теплопостачання (виробництво теплової енергії) та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

27. Перенести розгляд питання про порушення ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» законодавства у сфері теплопостачання (транспортування теплової енергії) та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії.

 

28. Перенести розгляд питання про порушення ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» законодавства у сфері теплопостачання (постачання теплової енергії) та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

29. Анулювати АТ «СУМСЬКЕ НВО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках, видану згідно з постановою НКРЕКП від 08 грудня 2016 року № 2135.

 

30. Накласти штраф на ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.04.2021).

 

31. Застерегти ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з транспортування теплової енергії.

 

32. Застерегти ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання теплової енергії.

 

33. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09 липня 2020 року № 1309 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

34. Провести позапланові виїзні перевірки:

1) НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»;

2) ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ»;

3) ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС».

35. Про проведення позапланової виїзної перевірки ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО».

 

36. Збільшити строк проведення планових перевірок:

1) АТ «УКРТРАНСГАЗ»;

2) АТ «ЗАКАРПАТГАЗ».

 

37. Збільшити строк проведення планових перевірок ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» (виробництво електричної енергії та виробництво, транспортування та постачання теплової енергії).

 

38. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

39. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

40. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1246 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

41. Прийняти постанову НКРЕКП щодо питань з оплати праці.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux