Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
6 жовтня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 30 вересня 2021 року о 17:22Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 жовтня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «БЕТ»;

2) ТОВ «СПЕЦГАЗ СІСТЕМ»;

3) ТОВ «УГК «АВОГАДРО»;

4) ТОВ «УКРЕЛЕКТРОГАЗ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТЗОВ «ЗАХІДГІДРОЕНЕРГО»;

2) ТОВ «СЕС ПРИМОРСЬКЕ»;

3) ФОП КОСТЮКУ ЛЮБОМИРУ МИХАЙЛОВИЧУ;

4) ФОП СТАСЮКУ ОЛЕКСАНДРУ БОГДАНОВИЧУ.

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «НЕКСТ ДЖЕНЕРЕЙШН»;

2) ТОВ «СОЛІПАУЕР»;

3) ТОВ «УКРЕЛЕКТРОКОМПАНІ».

 

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ГОПАК».

 

5. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) КП «МАД-1» НМР;

2) ТОВ «ТД «ЕНЕРГО-ВУГІЛЛЯ».

 

6. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

 

7. Про зупинення дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

2) ТДВ «ВЕСЕЛІВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД».

 

8. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ЕНЕРСВІТ».

 

9. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 11 квітня 2017 року № 497 «Про переоформлення ліцензії на централізоване водопостачання та водовідведення, виданої КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВУВКГ» (зміна найменування).

 

10. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

11. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

1) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

3) ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ».

 

12. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

1) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики (порядку) формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу».

 

14. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2020 року № 2752» (зміна тарифів на виробництво теплової енергії КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» КМР» (ВП «ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»).

 

15. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «Миронівська ТЕЦ».

 

16. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31.08.2017 № 1059».

 

17. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи».

 

18. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «БАТЕН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «ВЕГА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «ГАКРУКС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «ІМАЙ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «ЛІБЕРТАС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1661» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «БАТЕН» (СЕС Миколаївська область, Братський район, Братська селищна рада (кадастровий номер земельної ділянки 4821455100:13:000:0045)), ТОВ «КЛАРС «ВЕГА» (СЕС Миколаївська область, Братський район, Братська селищна рада (кадастровий номер земельної ділянки 4821455100:13:000:0047)), ТОВ «КЛАРС «ГАКРУКС» (СЕС Миколаївська область, Братський район, Братська селищна рада (кадастровий номер земельної ділянки 4821455100:13:000:0049)), ТОВ «КЛАРС «ІМАЙ» (СЕС Миколаївська область, Братський район, за межами населеного пункту смт Братське, кадастровий номер земельної ділянки 4821455100:13:000:0074)), ТОВ «КЛАРС «ЛІБЕРТАС» (СЕС Миколаївська область, Братський район, за межами населеного пункту смт Братське, кадастровий номер земельної ділянки 4821455100:13:000:0046)).

 

19. Про порушення ФІЗИЧНОЮ ОСОБОЮ-ПІДПРИЄМЦЕМ КРЕМСАРЬ НАДІЄЮ ВОЛОДИМИРІВНОЮ Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

20. Про порушення ФІЗИЧНОЮ ОСОБОЮ-ПІДПРИЄМЦЕМ ЛЕВЧЕНКО СВІТЛАНОЮ ГРИГОРІВНОЮ Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

21. Про недотримання АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

22. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА «ТЕХНОВА» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

23. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА «ТЕХНОВА» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

24. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА «ТЕХНОВА» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

25. Про недотримання ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА»  вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

26. Про недотримання ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА»  вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

27. Про порушення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

28. Про порушення ДЕРЖАВНИМ МІЖРАЙОННИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

29. Про порушення ДЕРЖАВНИМ МІЖРАЙОННИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

30. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДІНГ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

31. Про невиконання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРІКАЛ ІННОВЕЙШНС» вимог постанови НКРЕКП від 23 грудня 2020 року № 2582 («Про накладення штрафу на ТОВ «ЕЛЕКТРІКАЛ ІННОВЕЙШНС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання»).

 

32. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРІК ІНТЕРНЕШЕНАЛ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 жовтня 2019 року № 2171.

 

33. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНОЛ-ЕНЕРДЖІ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 липня 2019 року № 1587.

 

34. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2019 року № 622.

 

35. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 лютого 2019 року № 264.

 

36. Про внесення змін до підпункту 7 пункту 2 постанови НКРЕКП від 25 червня 2021 року № 1052 («Про застереження НЕК «УКРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання»).

 

37. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 02 червня 2021 року № 920 («Про накладення штрафу на ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та здійснення заходів державного регулювання»).

 

38. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 14 квітня 2021 року № 650 («Про накладення штрафу на ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

 

39. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 серпня 2021 року № 1288 («Про застереження щодо недопущення надалі КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»).

 

40. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 травня 2019 року № 684 («Застереження АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушення законодавства та здійснення заходів державного регулювання»).

 

41. Про проведення позапланових виїзних перевірок:

1) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

2) ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» (за зверненням НЕК «УКРЕНЕРГО»);

3) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів);

4) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

5) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» (за зверненням ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»);

6) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОІНВЕСТ» (за заявою ліцензіата);

7) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НП-ЕНЕРДЖІ» (за заявою ліцензіата).

 

42. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ».

 

43. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

44. Про збільшення строку проведення планової перевірки ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ»  з розподілу електричної енергії.

 

45. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» з постачання електричної енергії споживачу.

 

46. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

47. Про збільшення строків проведення планових перевірок ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОВИК» з розподілу природного газу та з постачання природного газу.

 

48. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до додатка 9 до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

 

49. Про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux