Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
6 серпня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 06 серпня 2021 року о 11:08

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 серпня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АДАР ГРУП»;

2) ТОВ «СХІД ЕНЕРГО ЗБУТ»;

3) ТОВ «НЬЮ ЕНЕРДЖІ ЮКРЕЙН»;

4) ТОВ «ЦЕНТРГАЗПОСТАЧ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «УСТЯ»;

2) ТОВ «ЮЖНЕ ЕНЕРДЖІ».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) МП ВКП «ДОНЕЦЬ»;

2) ТОВ «НЕП».

4. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 05 серпня 2020 року № 1498, на підставі заяви ліцензіата строком до 06 лютого 2022 року (включно).

5. Анулювати ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДЕРЖВУГЛЕПОСТАЧ» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 листопада 2019 року № 2315.

6. Анулювати ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ШАХТОУПРАВЛІННЯ «ПІВДЕННОДОНБАСЬКЕ № 1» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 грудня 2020 року № 2509.

7. Анулювати ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРАВЛІННЯ З ПОСТАЧАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ГАЗУ» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 липня 2017 року № 895.

8. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»  на 2021 – 2025 роки».

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2159» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2160» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 6» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

14. Прийняти постанови НКРЕКП щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за підсумками здійснення заходів державного контролю ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО», ПАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО», АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО», АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО», ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО», АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО», АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО», АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

15. Прийняти постанови НКРЕКП щодо перегляду тарифів на послуги постачальників універсальних послуг за результатами заходів державного контролю ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ», ТОВ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ», ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ», ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД», ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ».

16. Прийняти постанови НКРЕКП щодо підписання додаткових угод, якими передбачено внесення змін до Субкредитних угод від 08.10.2008 № 28020-02/128 (проєкт «Будівництво високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС – Київська») та від 2.07.2012 № 15010-03/75 (проєкт «Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС – Каховська»).

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газотранспортної системи на 2021 – 2030 роки Оператора газотранспортної системи ТОВ «Оператор газотранспортної системи України».

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ».

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП (зміна тарифів на виробництво теплової енергії для АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ», АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ», ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5», ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ», ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО», ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО»).

20. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПТМ «Ковельтепло».

21. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КОРШОВЕЦЬКА СЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНИЙ ЧАС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРАЇНСЬКА ЧОРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2021 № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КОРШОВЕЦЬКА СЕС» (СЕС Волинська обл., Луцький р-н, с. Коршовець, вул. Квітнева, буд. 3 Д), ТОВ «СОНЯЧНИЙ ЧАС» (СЕС «Сонячний час»), ТОВ «УКРАЇНСЬКА ЧОРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ» (ТЕС на біомасі Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 44), ТОВ «ЗАХІД АГРОЕНЕРГОІНВЕСТ» (Комплекс з переробки органічної частини відходів сільськогосподарського виробництва для виробництва електроенергії з біогазу Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, с. Соколів, вул. Шевченка, буд. 41)).

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 05 липня 2019 року № 1360».

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності АТ «Хмельницькобленерго».

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Програми відповідності приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго».

25. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.08.2021).

26. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОПЕРАТОР РИНКУ» щодо недопущення надалі недотримання вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій оператора ринку.

27. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАВАНЬ СОЛАР 1» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

28. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «ПЕРША ЛІНІЯ ПОСТАЧАННЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, та внести зміни до постанови НКРЕКП від 12 липня 2019 року № 1406.

29. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГК ПРОМІНЬ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, та внести зміни до постанови НКРЕКП від 16 листопада 2018 року № 1439.

30. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХАРКІВГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 06.08.2021).

31. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо недопущення надалі порушень законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

32. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» у сфері теплопостачання.

33. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» у сфері електроенергетики.

34. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» у сфері теплопостачання.

35. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» у нафтогазовому комплексі.

36. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 07 травня 2021 року № 785 «Про накладення штрафу на АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

37. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» відповідно до постанови НКРЕКП від 14.07.2021 № 1151.

38. Унести зміни до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2021 рік та Переліку суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо яких будуть проведені планові перевірки у III кварталі 2021 року.

39. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

40. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2019 року № 2896 «Про встановлення для оператора системи передачі та операторів систем розподілу граничної нижньої межі обов’язкової купівлі електричної енергії на ринку «на добу наперед».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство»


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux