Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
31 березня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 31 березня 2021 року о 13:19

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 березня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ«ЕЛЕКТРО-ГАЗ»;

ТОВ «МЕГАВАТТ ТРЕЙДИНГ ПЛЮС».

 

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «КЛАРС «ЛІБЕРТАС».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕЛЕКТРО-ГАЗ»;

ТОВ «МЕГАВАТТ ТРЕЙДИНГ ПЛЮС»;

ТОВ «НІКА-АГРОТРЕЙД»;

ТОВ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ-2021».

 

4. Уточнити місце провадження господарської діяльності ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕЛІТ-ПЛЮС М».

 

5. Уточнити місце провадження господарської діяльності ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «АЕСУ».

 

6. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ГОПАК».

 

7. Відмовити у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії ТОВ «ВКФ «ЛІГЕНА».

 

8. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видану ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

 

9. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

ПРАТ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ»;

ТОВ «КОРПОРАЦІЯ РАДІАН ПАУЕР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «МСК-257-810»;

ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «СТЕЛС».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

13 Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на  2021 рік:

КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

ЛЬВІВСЬКЕ КП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2021 рік».

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 січня 2020 року № 76» (зміна найменування).

 

16. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на квітень 2021 року.

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 квітня 2021 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 квітня 2021 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 квітня 2021 року).

 

18. Накласти штраф на АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 31.03.2021).

 

19. Перенести розгляд питання про порушення ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

20. Накласти штраф на ТОВ «АТЛАС ЕНЕРДЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 31.03.2021).

 

21. Застерегти ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» щодо недопущення надалі  недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку  електричної  енергії,  та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу .

 

22. Застерегти ПРАТ «ЛЕБЕДИНСЬКИЙ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

Накласти штраф на ТОВ«СКЕЛА ТЕРЦИУМ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов  провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

23. Накласти штраф на ТОВ «КАСТУМ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 31.03.2021).

 

24. Накласти штраф на ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 31.03.2021).

 

25. Накласти штраф на ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 31.03.2021).

 

26. Накласти штраф на ПРАТ «ГАДЯЧГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 31.03.2021).

 

27. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2174 «Про застереження АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» (перенесення терміну виконання пункту 2 постанови № 2174).

 

28. Провести позапланову виїзну перевірку КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

29. Провести позапланову виїзну перевірку КП «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ».

 

30. Провести позапланову виїзну перевірку діяльності з розподілу природного газу ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ».

 

31. Збільшити строки проведення планових перевірок:

1) АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

3) ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ».

 

32. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО».

 

33. Внести зміни до кошторису ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

 

34. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

35. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку та Порядку розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників».

 

36. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо врегулювання відносин оператора системи передачі, операторів систем розподілу, виробників, основних споживачів, електричні мережі яких приєднані до системи передачі або до електричних мереж виробника, резервне живлення якого забезпечується від мереж ОСП, та їх субспоживачів».

 

37. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux