Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
30 квітня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 30 квітня 2024 року о 15:44

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 квітня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «УКРЕНЕРДЖИСІСТЕМС»;

2) ТОВ «УКРАЇНСЬКА СИЛА ЕНЕРГІЇ».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «СТУМ ДЕЛІВЕРІ».

3. Відмовити ТОВ «ПАНДАС ТРЕЙДІНГ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

4. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ВЕЗ».

5. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданих:

1) ПРАТ «РМС «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА»;

2) ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ - ПІДПРИЄМЦЮ ЛЕВЧЕНКО СВІТЛАНІ ГРИГОРІВНІ.

6. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД»;

2) ТОВ «МГК»;

3) ТОВ «ТАНДЕМ 2006».

7. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видані:

1) ТОВ «ДОБРОБУТНАФТОГАЗ»;

2) ТОВ «ЕНЕРГО РІТЕЙЛ».

8. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, видану ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК».

9. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, видані:

1) ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА»;

2) ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК».

10. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану ТОВ «ЕНЕРГО РІТЕЙЛ».

11. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 18 жовтня 2023 року № 1901 (зміна найменування).

12. Унести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 07 червня 2019 року № 990 (уточнення назви та місцезнаходження об’єкта електроенергетики).

13. Унести зміну до додатка до постанови НКРЕКП від 14 квітня 2021 року № 662 (уточнення назви та місцезнаходження об’єкта електроенергетики).

14. Перенести розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії КП БМР «БЦТМ».

15. Перенести розгляд питання щодо реєстрації учасників оптового енергетичного ринку.

16. Унести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 грудня 2022 року № 1839 «Про видачу ліцензії з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (щодо зміни назви ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на АТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»).

18. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ) на 2024 – 2028 роки».

19. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ) на 2024 рік».

20. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до Плану розвитку КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 – 2027 роки та внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 1139.

21. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до Інвестиційної програми КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 рік та внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 1140.

22. Погодити підписання Договору про субкредитування та передачу гранту в межах проєкту «Проект муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія 2».

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку встановлення (формування) тарифу на послуги з передачі електричної енергії» (зміни до постанови НКРЕКП від 22.04.2019 № 585).

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління» (зміни до постанови НКРЕКП від 22.04.2019 № 586).

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2023 року № 2341» (щодо зміни назви ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на АТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»).

26. Прийняти постанову НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» та НЕК «УКРЕНЕРГО».

27. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження проєкту пропозицій зі збільшення потужності газотранспортної системи у точці входу на міждержавному з’єднанні з Польщею».

28. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження проєкту пропозицій зі збільшення потужності газотранспортної системи у точках входу/виходу на міждержавному з’єднанні з Республікою Молдова».

29. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження проєкту пропозицій зі збільшення потужності газотранспортної системи у точці входу на міждержавному з’єднанні з Румунією».

30. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2022 року № 355» (щодо спрощення процедури приєднання до газорозподільних систем газотурбінних або газопоршневих установок).

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу щодо газосховищ, до яких застосовується режим регульованого доступу».

32. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 червня 2022 року № 656» (внесення змін до постанови «Про встановлення тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу в підземних сховищах газу АТ«УКРТРАНСГАЗ» в частині зміни назви продуктів).

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» та АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО».

34. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про погодження змін до Програми відповідності ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

«Про погодження змін до Програми відповідності АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

«Про погодження змін до Програми відповідності АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

«Про погодження змін до Програми відповідності ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

«Про погодження змін до Програми відповідності ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

«Про погодження змін до Програми відповідності АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

«Про погодження змін до Програми відповідності ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

«Про погодження змін до Програми відповідності АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

35. Накласти штраф на АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за недотримання нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу (щодо діяльності з розподілу природного газу).

36. Застосувати санкції до ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» за недотримання нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

37. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на АТ «КИЇВГАЗ» постановою НКРЕКП від 10 квітня 2024 року № 678.

38. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 22 березня 2023 року № 63-р («Про усунення порушень ТОВ «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА»).

39. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 12 липня 2023 року № 184-р («Про усунення порушень ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»).

40. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» з постачання природного газу (щодо виконання розпорядження НКРЕКП від 06 лютого 2024 року № 30-р).

41. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу (щодо виконання розпорядження НКРЕКП від 26 вересня 2023 року № 262-р).

42. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

43. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

44. Збільшити строк проведення планової перевірки ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

45. Збільшити строк проведення планової перевірки НЕК «УКРЕНЕРГО» з передачі електричної енергії.

46. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ» з розподілу природного газу.

47. Почати розслідування зловживань на оптовому енергетичному ринку за повідомленнями НЕК «УКРЕНЕРГО».

48. Прийняти постанову НКРЕКП «Про відмову від проведення розслідування зловживань на оптовому енергетичному ринку щодо ТОВ «ПАУЕР ДЕВЕЛОПМЕНТ»».

49. Прийняти постанову НКРЕКП «Про відмову від проведення розслідування зловживань на оптовому енергетичному ринку щодо ТОВ «НІКО СОЛАР»».

50. Прийняти постанову НКРЕКП «Про відмову від проведення розслідування зловживань на оптовому енергетичному ринку щодо ТОВ «ІНТЕЛКОМ»».

51. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про граничні ціни на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку».

52. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ».

53. Унести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2024 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2023 року № 2615.

54. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

55. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux