Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
30 червня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 30 червня 2021 року о 16:54

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 червня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «УКРГАЗПЛЮС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ТОВ «МЕЛБА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕЛЕКТРОЮНІВЕРС»;

2) ТОВ «УКРГАЗЕНЕРГОЗБУТ»;

3) ТОВ «ХОСЕН-2020».

 

4. Видати ТОВ «КЕСК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

5. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОЮНІВЕРС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

6. Перенести розгляд питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПРАТ «АКХЗ».

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 листопада 2019 року № 2314 (зміна найменування).

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 11 березня 2020 року № 593 (зміна найменування).

 

9. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 15 червня 2017 року № 776 (зміна найменування та місця провадження).

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 07.04.2021 № 626 «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 16 листопада 2018 року № 1441».

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «Укрзалізниця» на 2021 – 2025 роки».

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що виробляються за допомогою систем автономного теплопостачання».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що виробляються за допомогою систем автономного теплопостачання».

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 липня 2021 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 липня 2021 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 липня 2021 року).

 

18. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.06.2021).

 

19. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.06.2021).

 

20. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СУМИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.06.2021).

 

21. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.06.2021):

1) АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

2) АТ «ЛУБНИГАЗ»;

3) АТ «ЗАПОРІЖГАЗ».

 

22. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 15 серпня 2019 року № 1702 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

23. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 вересня 2017 року № 1121 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

24. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 15 липня 2020 року № 1418 «Про накладення штрафу на АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

25. Провести позапланові виїзні перевірки:

1) ТОВ «ЕКОТЕХНОІНВЕСТ»;

2) ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО».

 

26. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо врегулювання відносин оператора системи передачі, операторів систем розподілу, виробників, основних споживачів, електричні мережі яких приєднані до системи передачі або до електричних мереж виробника, резервне живлення якого забезпечується від мереж ОСП, та їх субспоживачів».

 

27. Внести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

 

29. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії.

 

30. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux