Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
30 березня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 24 березня 2017 року о 16:04Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 березня  2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»;

- ТОВ «МАКС ЛАЙТ».

 

2. Про анулювання  ліцензії на право провадження господарської діяльності з  постачання теплової енергії, виданої ТОВ «ТЕПЛОЗАХІД»

 

3. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих КП «ТЕПЛОЕНЕРГО».

 

4. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих КП «БЕРДИЧІВТЕПЛОЕНЕРГО».

 

 5. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

6. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих КП «ТПТЕ» «ТЕПЛОТРАНС».

 

7. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 01 вересня 2016 року № 1499 «Про накладення штрафу на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

8. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 02 червня 2016 року № 897 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРВОНОГРАДВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

9. Про внесення зміни до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 35-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ».

 

10. Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання.

 

11. Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств.

 

12. Про перегляд ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (Дарницька ТЕЦ)» тарифу на виробництво теплової енергії, що використовується для виробництва та надання населенню послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

 

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1257».

 

14. Про скасування тарифів на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення) ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Західна теплоенергетична група» у зв’язку із анулюванням ліцензій.

 

15. Про схвалення тарифів на теплову енергію для потреб населення та  послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення ліцензіату НКРЕКП ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

16. Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ліцензіату НКРЕКП ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

17. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на квітень 2017 року.

 

18. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами.

 

19. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України».

 

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2493».

 

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

22. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж».

 

23. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін та доповнень до постанови НКРЕКП від 26 січня 2017 року № 81».

 

24. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж».

 

25. Про затвердження Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2016 році.

 

26. Про надання кредитних коштів виробникам електричної енергії у березні 2017 року за рахунок коштів, які ДП «Енергоринок» залучає у АТ «Ощадбанк».

 

27. Про надання ДП «Енергоринок» авансового платежу ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» у березні 2017 року.

 

28. Про внесення змін до кошторису ДП «Енергоринок» на 2017 рік.

 

29. Про внесення зміни до алгоритму розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в частині встановлення алгоритму перерахування коштів на поточний рахунок ДП «Енергоринок» для відшкодування витрат ДП «Енергоринок» у межах кошторису.

 

30. Про затвердження нормативів відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на квітень 2017 року.

 

31. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 28 грудня 2011 року № 225 «Про ціну електричної енергії, яка переміщується між енергосистемами України та Російської Федерації в рамках надання аварійної допомоги».

 

32. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 11 листопада 2016 року № 1987 «Про встановлення для ДП «Енергоринок» ціни на електричну енергію, яка переміщується між енергосистемами України та Республіки Польща».

 

33. Про погодження рішень Ради Оптового ринку електричної енергії України від 22 березня 2017 року (підпункти 6.5 та 6.7 протоколу № 5) щодо встановлення виробникам, які працюють за ціновими заявками, додаткових платежів на зменшення платежу за користування додатково отриманими коштами.

 

34. Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 29 грудня 2011 року № 251 «Про затвердження величини інвестиційної складової тарифу ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

35. Про затвердження від’ємних платежів.

 

36. Про нарахування інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго» та ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

37. Про відновлення нарахування інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблока № 10 Бурштинської ТЕС ПАТ «ДТЕК Західенерго».

 

38. Про відновлення нарахування інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблока № 1 Криворізької ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго».

 

39. Про здійснення ДП «Енергоринок» перерахування коштів ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» за відпущену у березні 2017 року електричну енергію шляхом наближення оплати товарної продукції березня 2017 року.

 

40. Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux