Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
29 листопада 2023 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 29 листопада 2023 року о 14:08

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 листопада 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕНЕРГО ГРІД ТРЕЙД»;

2) ТОВ «ЕНТЕПРАЙС ОІЛ»;

3) ТОВ «ЕТХ»;

4) ТОВ «МЕТАЕНЕРГІЯ»;

5) ТОВ «ПЕС»;

6) ТОВ «НЕП».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АЛЬБА ЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «ГЕТ».

3. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «РЕЙ СОЛАР».

4. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, виданої КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ».

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 21 серпня 2018 року № 886».

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування та оприлюднення реєстру суб'єктів господарювання, які провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, діяльність яких регулює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 01 грудня 2016 року № 2124».

7. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 (уточнення території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

8. Зупинити дію ліцензії з розподілу природного газу, виданої АТ «ВОЛИНЬГАЗ».

9. Зупинити дію ліцензії з розподілу природного газу, виданої АТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

10. Зупинити дію ліцензії з розподілу природного газу, виданої АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

11. Перенести розгляд питання щодо реєстрації учасників оптового енергетичного ринку.

12. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2024 – 2028 роки:

1) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

3) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік».

14. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2024 рік:

1) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

4) ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»;

5) ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО».

15. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2023 року № 356» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2023 рік.

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352».

17. Погодити підписання додаткових угод до договорів про субкредитування в межах проєкту Угоди про позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури» КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

18. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2022 рік:

1) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

2) ПРАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ».

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1943» (щодо встановлення нормативних втрат та виробничо-технологічних витрат природного газу ВОЛИНСЬКІЙ ФІЛІЇ, ЧЕРКАСЬКІЙ ФІЛІЇ та ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

20. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1944» (щодо встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу ВОЛИНСЬКІЙ ФІЛІЇ, ЧЕРКАСЬКІЙ ФІЛІЇ та ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1945» (щодо затвердження планів розвитку газорозподільних систем на 2023 – 2032 роки ВОЛИНСЬКОЇ ФІЛІЇ, ЧЕРКАСЬКОЇ ФІЛІЇ та ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

22. Прийняти постанови НКРЕКП про визнання такими, що втратили чинність, постанов НКРЕКП від 27 грудня 2022 року №№ 1858, 1890, 1892.

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газосховищ на 2023 – 2032 роки Оператора газосховищ АТ «УКРТРАНСГАЗ».

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2023 – 2032 роки газорозподільного підприємства АТ «ЗАКАРПАТГАЗ».

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення граничних рівнів вартості виконання видів робіт та послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків для операторів ГРМ на 2023 та 2024 роки».

26. Зняти з розгляду питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про уточнення річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача природного газу, що здійснює виробництво теплової та електричної енергії, в умовах воєнного стану».

27. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП» (зміни до постанов НКРЕ від 23.07.2013 № 1009 та НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175).

28. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг» (зміни до постанови НКРЕКП від 05.10.2018 № 1176).

29. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення Змін до Порядку врегулювання спорів, що виникають між суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг».

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу комерційного обліку електричної енергії».

31. Застерегти АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (щодо діяльності з розподілу електричної енергії).

32. Застерегти АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (щодо діяльності з розподілу електричної енергії).

33. Застерегти ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі невиконання рішень НКРЕКП.

34. Застерегти ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (розгляд Акта позапланової невиїзної перевірки від 08 листопада 2023 року № 465).

35. Застерегти ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 09 листопада 2023 року № 466).

36. Застерегти ТОВ «ФАЙН-ЕЛ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

37. Застерегти ТОВ «ГІДРОЗАХІД» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

38. Застерегти ТОВ «CК ЕНЕРДЖІ ГРУП» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

39. Застерегти ДП «ЦЕНТРГАЗ» ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ щодо недопущення надалі порушення» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

40. Накласти штраф на ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

41. Застосувати санкції до ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ за порушення» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

42. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 22 березня 2023 року № 63-р «Про усунення порушень ТОВ «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА».

43. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 12 липня 2023 року № 185-р «Про усунення порушень АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО».

44. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 25 липня 2023 року № 198-р «Про усунення порушень ПП «ЗАХІДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА».

45. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 26 жовтня 2023 року № 292-р «Про усунення порушень ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ».

46. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 12 вересня 2023 року № 246-р «Про усунення порушень АТ «ПОЛТАВАГАЗ».

47. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «СКАЙ СОФТ» з постачання електричної енергії споживачу (за зверненням споживача).

48. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за зверненням замовника послуги з приєднання).

49. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЕНЕРГОЮНІТ» з виробництва електричної енергії.

50. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» з постачання електричної енергії споживачу.

51. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

52. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

53. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

54. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» з розподілу природного газу.

55. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «УМАНЬГАЗ» з розподілу природного газу.

56. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

57. Збільшити строк проведення планової перевірки КП ВМР «ВМТЕ» з постачання електричної енергії споживачу.

58. Збільшити строк проведення планової перевірки КП ВМР «ВМТЕ» з виробництва електричної енергії.

59. Збільшити строк проведення планової перевірки КП ВМР «ВМТЕ» з виробництва теплової енергії.

60. Унести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2023 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2022 року № 1941.

61. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

62. Затвердити Зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux