Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
28 травня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 28 травня 2024 року о 12:57

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 травня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «КЛО-2017».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОСТРОВСЬКИЙ».

3. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2023 року № 2504 (продовження зупинення частково дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії).

4. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ЦЕРСАНІТ МІНЕРАЛЗ».

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 січня 2024 року № 23» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2024 рік.

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики (порядку) формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу» (щодо удосконалення підходу до розрахунку ставок плати за стандартне приєднання, початку запровадження системи моніторингу приєднань).

7. Прийняти постанову НКРЕКП щодо схвалення змін до Плану розвитку КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 – 2027 роки.

8. Прийняти постанову НКРЕКП щодо схвалення змін до Інвестиційної програми КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 рік.

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ) на 2024 – 2028 роки».

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ) на 2024 рік».

11. Прийняти постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення (крім населення):

1) КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»;

2) КП ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД»;

3) ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

4) КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

5) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

6) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

7) КП «ВОДОКАНАЛ» (М ЗАПОРІЖЖЯ);

8) КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

9) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

10) ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

11) ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

12) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

13) КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

14) КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

15) МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ»;

16) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

17) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

18) КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»;

19) ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

20) КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

21) КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

22) РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

23) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

24) ДМП ВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»;

25) ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

26) КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

27) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

28) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

29) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

30) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

31) КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

32) ПрАТ «РІВНЕАЗОТ»;

33) КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

34) КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

35) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

Зняти з розгляду питання про прийняття постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення (крім населення) для КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо уточнення положень КСП, пов’язаних з впровадженням ІТС механізму).

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332» (щодо зміни розрахункового періоду для визначення цін на універсальні послуги на липень 2024 року).

14. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» та ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО».

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 лютого 2019 року № 209».

17. Застосувати санкції до ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

18. Застосувати санкції до ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

19. Застосувати санкції до ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

20. Застерегти ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

21. Застосувати санкції до АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

22. Накласти штраф на ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» за невиконання рішення НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 14 листопада 2023 року № 311-р, щодо діяльності з постачання природного газу).

23. Застосувати санкції до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

24. Застосувати санкції до ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

25. Застосувати санкції до ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ» за порушення законодавства у сфері теплопостачання та Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

26. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 12 вересня 2023 року № 246-р («Про усунення порушень АТ «ПОЛТАВАГАЗ») (щодо продовження АТ «ПОЛТАВАГАЗ» термінів виконання розпорядження у частині забезпечення укладання актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін з суміжними суб`єктами ринку природного газу, у тому числі із споживачами та довиконання заходів з встановлення населенню індивідуальних лічильників газу).

27. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 14 червня 2023 року № 154-р («Про усунення порушень АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ») (щодо продовження АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» строку надання послуги з приєднання ТОВ «ОВЕР КОНСТАНТА»).

28. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 22 листопада 2023 року № 316-р («Про усунення порушень ТОВ «ІРШАНСЬКА СЕС») (щодо продовження ТОВ «ІРШАНСЬКА СЕС» строку виконання умов договору про відшкодування частки вартості врегулювання небалансу електричної енергії, укладеного з ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ», шляхом забезпечення розрахунків станом на 31 грудня 2022 року у повному обсязі).

29. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 10 квітня 2024 року № 108-р («Про усунення порушень ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК») (щодо продовження ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК» строку розрахунків у повному обсязі за придбану електричну енергію, яка вироблена приватними домогосподарствами у 2023 році).

30. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 04 березня 2024 року № 60-р («Про усунення порушень ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ») (щодо продовження ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» строку виконання умов договору про надання послуг з передачі електричної енергії, укладеного з НЕК «УКРЕНЕРГО», шляхом забезпечення розрахунків у повному обсязі станом на 31 грудня 2023 року та забезпечення розрахунків у повному обсязі за придбану електричну енергію, яка вироблена приватними домогосподарствами у 2023 році).

31. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії.

32. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» з розподілу електричної енергії.

33. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

34. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

35. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЗАКАРПАТГАЗ» з розподілу природного газу.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» з розподілу природного газу.

37. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» з розподілу природного газу.

38. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «УКРТРАНСНАФТА» з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом.

39. Унести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2024 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2023 року № 2615.

40. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у квітні 2024 року.

41. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

42. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux