Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
27 березня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 27 березня 2024 року о 14:57

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 27 березня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ТОВ «ЕЛТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу;

Рішення не прийнято щодо видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЕК ХІМ-ТРЕЙД» та ТОВ «ХІМ-ТРЕЙД КО».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ДАР ЕНЕРГО».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АСТАРО БЕНЕФІТ»;

2) ТОВ «ЕНЕРГІЯ ТГСВ».

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «ГЕТ»;

2) ТОВ «ЕЛТ».

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ЕНСОЛ УКРАЇНА».

6. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ».

7. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ КРЕМСАРЬ НАДІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ.

8. Відмовити КП БМР «БЦТМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

9. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 14.04.2021 № 660 (зміна найменування).

10. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік.

11. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 січня 2024 року № 30» щодо внесення змін до Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2024 рік.

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу».

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку встановлення (формування) тарифу на послуги з передачі електричної енергії» (зміни до постанови НКРЕКП від 22.04.2019 № 585).

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління» (зміни до постанови НКРЕКП від 22.04.2019 № 586).

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (зміни до Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газосховищ, Кодексу газорозподільних систем та Правил постачання природного газу щодо запобігання зловживанням на оптових енергетичних ринках).

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газотранспортної системи на 2024 – 2033 роки Оператора газотранспортної системи ТОВ «Оператор газотранспортної системи України».

17. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» на 2024 – 2028 роки».

18. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» на 2024 рік».

19. Застерегти ТОВ «ЧЕРВОНА ГОРА ЕКО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

20. Застерегти ТОВ «ЕКОТЕХНІК РОЖНЯТІВ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

21. Перенести розгляд питання про порушення ТОВ «ФУРСИ ЕНЕРДЖИ ГРУПП» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

22. Застерегти ТОВ «КОТОВСЬКИЙ АБЗ» щодо недопущення надалі невиконання рішення НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 19 вересня 2023 року № 253-р щодо діяльності з виробництва електричної енергії).

23. Застосувати санкції до ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

24. Перенести розгляд питання про порушення АТ «ЕКУ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу, Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

25. Застерегти ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

26. Застосувати санкції до ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

27. Накласти штраф на АТ «ЗАКАРПАТГАЗ» за невиконання рішення НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 12 грудня 2023 року № 338-р щодо діяльності з розподілу природного газу).

28. Накласти штраф на ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за невиконання рішення НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 29 листопада 2023 року № 322-р щодо діяльності з постачання природного газу).

29. Накласти штраф на ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за невиконання рішення НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 01 листопада 2023 року № 296-р щодо діяльності з постачання природного газу).

30. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 16 серпня 2023 року № 225-р «Про усунення порушень АТ «УКРТРАНСГАЗ» та внести зміну до постанови НКРЕКП від 16 серпня 2023 року № 1517 «Про накладення штрафу на АТ «УКРТРАНСГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із зберігання (закачування, відбору) природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

31. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 08 березня 2024 року № 450.

32. Анулювати ліцензію з виробництва теплової енергії ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА».

33. Застерегти МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

34. Накласти штраф на МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення законодавства у сфері теплопостачання та Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

35. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 02 травня 2023 року № 121-р «Про усунення порушень ТОВ «ЗАХІД АГРОЕНЕРГОІНВЕСТ».

36. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 27 грудня 2023 року № 361-р «Про усунення порушень ТОВ «ДИМЕРСЬКА СЕС-1».

37. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ГРУП» (за заявою ліцензіата).

38. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

39. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

40. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ» з виробництва електричної енергії.

41. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

42. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Вимог щодо забезпечення доброчесності та прозорості на оптовому енергетичному ринку».

43. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 квітня 2024 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 квітня 2024 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 квітня 2024 року).

44. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на 2024 рік».

45. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у лютому 2024 року.

46. Унести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2024 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2023 року № 2615.

47. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку подання інформації про здійснені господарсько-торговельні операції, пов’язані з оптовими енергетичними продуктами».

48. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 09 листопада 2023 року № 2099» щодо перегляду граничної ціни на балансуючому ринку.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux