Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
26 травня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 20 травня 2021 року о 19:55Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 травня 2021 року об 11-00 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «УКРПОСТАЧ ЕНЕРГО».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ДНІПРОАВТОМАТИКА»;

ТОВ «КК «СУВОРОВСЬКИЙ»;

ТОВ «НОВІ ЕНЕРГЕТИЧНІ МЕРЕЖІ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ІЕМ».

 

4. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГО-ІНДАСТРІ».

 

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СМАРТ СОЛЮШИОН».

 

6. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2018 року № 2090 (зміна найменування).

 

7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 жовтня 2019 року № 2187 (зміна найменування).

 

8. Про зупинення дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

АТ «КДБК»;

ККП «МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА».

 

9. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ГС-ТРЕЙДИНГ».

 

10. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання».

 

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку здійснення сертифікації оператора системи передачі електричної енергії».

 

12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 лютого 2021 року № 236» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

13. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП».

 

14. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на 2021 рік».

 

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

16. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил постачання природного газу».

 

17. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПІВІ ПРОГРЕСІВКА-БЕТА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПІВІ ПРОГРЕСІВКА-ГАММА»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2021 № 525» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПІВІ ПРОГРЕСІВКА-БЕТА» (СЕС «ПІВІ ПРОГРЕСІВКА-БЕТА»), ТОВ «ПІВІ ПРОГРЕСІВКА-ГАММА» (СЕС «ПІВІ ПРОГРЕСІВКА-ГАММА»), ТОВ «СМАРТ СОЛЮШИОН» (СЕС «Великі Береги 2»).

 

18. Про недотримання ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії.

 

19. Про недотримання ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

20. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

21. Про недотримання ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

22. Про недотримання КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

23. Про порушення КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

24. Про недотримання КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

25. Про порушення ТОВ «ЖИТОМИРКОМУНСЕРВІС» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

26. Про порушення ТОВ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (позапланова перевірка за зверненням юридичної особи).

 

27. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (планові перевірки):

АТ «ЗАКАРПАТГАЗ»;

АТ «ЧЕРКАСИГАЗ»;

АТ «ВІННИЦЯГАЗ».

 

28. Про порушення АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

29. Про порушення АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії.

 

30. Про порушення АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

31. Про проведення позапланових невиїзних перевірок дотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА СХІД»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА СУМИ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ»;

ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ».

 

32. Про проведення позапланової виїзної перевірки ЛКСП «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» (за зверненнями гр. Келеберденко Д. О. та гр. Колесникова О. Л.).

 

33. Про проведення позапланової виїзної перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» (за зверненням ліцензіата перевірка ІП).

 

34. Про проведення позапланової виїзної перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (перевірка достовірності наданих даних у формах звітності НКРЕКП).

 

35. Про збільшення строків проведення планових перевірок (ринок електричної енергії):

АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

36. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ».

 

37. Про продовження строку проведення розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ПАТ «Центренерго», ПрАТ «Синтез Ойл» та ТОВ «Юнайтед Енерджі».

 

38. Про продовження строку проведення розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ПрАТ «Укргідроенерго», ТОВ «Ютіліті Трейдинг» та ТОВ «Нова-Енергетична-Компанія».

 

39. Про продовження строку проведення розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях АТ «ДТЕК Дніпроенерго», АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» та ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

40. Про продовження строку проведення розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ДП «Гарантований покупець».

 

41. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282» (cпрощення процедури подання звітності).

 

42. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 квітня 2021 року № 670.

 

43. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП»

 

44. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності АТ «Миколаївобленерго».

 

45. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2020 році».

 

46. Про внесення змін до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

 

47. Про затвердження розміру внеску для створення спеціального (цільового) фонду, призначеного для покриття арбітражних витрат ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» за IV квартал 2020 року.

 

48. Про внесення змін до алгоритму розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання операторів систем розподілу та електропостачальників, на яких покладено виконання функцій постачальника універсальних послуг та постачальника «останньої надії».

 

49. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у квітні 2021 року.

 

50. Про доступ до пропускної спроможності міждержавних перетинів.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux