Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
26 червня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 26 червня 2024 року о 14:07

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 червня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо запровадження спеціальних аукціонів на допоміжні послуги).

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «САНРАЙС ЛОГИСТИКС».

3. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «МегаСвітло».

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ВОРТЕКС ІНВЕСТМЕНТС»;

2) ПП «В.М.ЕКС»;

3) ТОВ «ЮНІАЛ ТА К».

5. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії, виданих ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ».

6. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої КП «ЕКОРЕСУРСИ».

7. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ГРУП».

8. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, видану ТОВ «МАЯК ІНВЕСТ ЛТД».

9. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «БАЛАНСЕНЕРГО».

10. Виключити ТОВ «АВГУСТА» із реєстру учасників оптового енергетичного ринку.

11. Змінити територію провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ».

12. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2024 рік.

13. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2024 – 2028 роки».

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352» (щодо спрощення вимог до організації комерційного обліку електричної енергії для об’єктів, на яких встановлено генеруючі електроустановки у період військового стану в Україні).

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо внесення змін до Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів природного газу, Форм звітності щодо показників якості газопостачання та інструкцій щодо їх заповнення).

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про включення ТОВ «ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу».

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП» (зміни до тарифної методології операторів систем розподілу та постачальників універсальних послуг).

18. Рішення не прийнято щодо прийняття постанови НКРЕКП про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

Прийнято рішення щодо продовження дії чинних тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО», АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» та АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

19. Застосувати санкції до АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

20. Застосувати санкції до ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

21. Застосувати санкції до ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (розгляд Акта планової перевірки від 28 травня 2024 року № 211).

22. Застосувати санкції до ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 28 травня 2024 року № 212).

23. Застерегти ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» щодо недопущення надалі невиконання рішення НКРЕКП.

24. Застерегти ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

25. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 08 серпня 2023 року № 213-р («Про усунення порушень ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬMІСЬКГАЗ»») (щодо продовження ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» строку виконання розпорядження у частині довиконання заходів із встановлення населенню індивідуальних лічильників газу).

26. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 23 травня 2023 року № 138-р («Про усунення порушень ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ»») (щодо продовження ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» строку розрахунків у повному обсязі за придбану електричну енергію, яка вироблена приватними домогосподарствами).

27. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 13 лютого 2024 року № 38-р («Про усунення порушень ТОВ «СІЛІКОНФІЛД»») (щодо продовження ТОВ «СІЛІКОНФІЛД» строку виконання умов договору про відшкодування частки вартості врегулювання небалансу електричної енергії, укладеного з ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ», шляхом забезпечення розрахунків станом на 31 грудня 2023 року у повному обсязі).

28. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 27 березня 2024 року № 91-р («Про усунення порушень ТОВ «КОТОВСЬКИЙ АБЗ»») (щодо продовження ТОВ «КОТОВСЬКИЙ АБЗ» строку виконання умов договору про відшкодування частки вартості врегулювання небалансу електричної енергії, укладеного з ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ», шляхом здійснення розрахунків станом на 31 грудня 2022 року у повному обсязі).

29. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 23 квітня 2024 року № 115-р («Про усунення порушень АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»») (щодо продовження АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» строку виконання умов договору про надання послуг з передачі електричної енергії та договору про надання послуг з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління, укладених з НЕК «УКРЕНЕРГО», шляхом здійснення розрахунків у повному обсязі за грудень 2023 року на відповідну суму заборгованості).

30. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 23 квітня 2024 року № 116-р («Про усунення порушень ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ»») (щодо продовження ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ» строку виконання умов договорів про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, укладених з низкою ОСР та договорів про надання послуг з передачі електричної енергії, укладених з НЕК «УКРЕНЕРГО», шляхом забезпечення розрахунків у повному обсязі станом на 31 грудня 2023 року).

31. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 22 березня 2023 року № 67-р (Про усунення порушень ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ».

32. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 27 березня 2024 року № 93-р (Про усунення порушень ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ»).

33. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» з постачання природного газу (за результатами моніторингу звітності).

34. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» з виробництва електричної енергії (за заявою ліцензіата).

35. Провести позапланову виїзну перевірку ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата).

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» з виробництва теплової енергії.

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» з виробництва електричної енергії.

38. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» з постачання природного газу.

39. Збільшити строки проведення планових перевірок ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії споживачу.

40. Збільшити строк проведення планової перевірки ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії.

41. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії.

42. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку (методики) визначення розміру штрафів, які накладаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (щодо уточнення підстав застосування зменшення розміру штрафу за порушення, що допущені ліцензіатом з причин, незалежних від нього, з вини третьої сторони (у виняткових випадках та у разі документального підтвердження дії таких обставин)).

43. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОСТРОВСЬКИЙ» (ВЕС «НИЖНІ ВОРОТА-1»)»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29 березня 2024 року № 621» (у частині встановлення надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОСТРОВСЬКИЙ» (ВЕС «НИЖНІ ВОРОТА-1»)).

44. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 липня 2024 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 липня 2024 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 липня 2024 року).

45. Затвердити розмір внесків для створення спеціального (цільового) фонду, призначеного для покриття арбітражних витрат гарантованого покупця.

46. Унести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2024 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2023 року № 2615.

47. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у травні 2024 року.

48. Затвердити Зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

49. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

50. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку» (щодо здійснення розрахунків на балансуючому ринку із застосуванням рахунків умовного зберігання (ескроу)).


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux