Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
25 липня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 25 липня 2019 року о 12:10Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 липня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АГРОСПРОМ»;

ТОВ «ВАЙС ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «ДК «ЕНЕРДЖІ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АКВАКОР»;

ТОВ «ДЕЛЕКТА»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

ТОВ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ППК».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «БІОГАЗЕНЕРГО»;

ПП «ЕКО ЮСП»;

ТОВ «ІРШАНСЬКА СЕС»;

ТОВ «НОВООРЖИЦЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

ТОВ «ПЕРФЕКТ ПАК»;

ТОВ «САНЛАЙТ ЕНЕРДЖІ 2»;

ТОВ «СОЛАР ФАРМ-3».

 

4. Видати нові ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювати старі ліцензії з виробництва електричної енергії:

ПАТ «АЛЬТЕН»;

ФОП ГОГОЛЮ ВАСИЛЮ ІВАНОВИЧУ;

ПП «НОВІТНЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ»;

ПП «ПІКЕТ-БУД-ТРАС»;

ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО»;

ПРАТ «ХЕРСОНСЬКИЙ НПЗ».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГОПАРК ПОДІЛЛЯ»;

ТОВ «НАФТОГАЗ АВТОМАТИЗАЦІЯ»;

ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ».

 

6. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САН-ЕНЕРДЖИ УКРАЇНА»;

ТОВ «ТАВАНЬ СОЛАР 3»;

ТОВ «ЦЕТУЛЯ СОЛАР».

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 19 червня 2017 року № 816 (уточнення найменування юридичної особи). 

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 15 червня 2017 року № 778 (уточнення території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу).

 

9. Накласти штрафи на ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної та теплової енергії.

 

10. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «КИЇВОБЛГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

11. Накласти штраф на ДОЧІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 25.07.2019).

 

12. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «КРИВОРІЖГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

13. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу»;

«Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП»;

«Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання».

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІЛЬДЕНДОРФ ЕНЕРДЖИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КУЛІНДОР ЕНЕРДЖИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РЕНДЖИ БІОЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ВІНЬКІВЦІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ ДНІПРО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕЛЕКТРО-ЗАКАРПАТТЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ БОЙКУ ЄВГЕНУ ЛЕОНІДОВИЧУ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 12» (CЕС «Новоселиця»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 14» (CЕС «Новоукраїнка»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ТАВР ЕНЕРГО» (СЕС «Казанка»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК» (2 пусковий комплекс ВЕС «Краматорська»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1240» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбаки до «зеленого» тарифу ТОВ «ГІЛЬДЕНДОРФ ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Гільдендорф»), ТОВ «КУЛІНДОР ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Куліндор»), ТОВ «РЕНДЖИ БІОЕНЕРГО» (СЕС «Афанасіївка», СЕС «Таборівка», СЕС «Токарівка»), ТОВ «САНВІН 12» (CЕС «Новоселиця»), ТОВ «САНВІН 14» (CЕС «Новоукраїнка»), ТОВ «ТАВР ЕНЕРГО» (СЕС «Казанка»), ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ВІНЬКІВЦІ» (СЕС Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт Віньківці, вул. Винниченка (кадастровий номер земельної ділянки 6820655100:01:007:0542)), ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ ДНІПРО» (СЕС Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, територія Аулівської селищної ради (за межами населеного пункту) кадастровий номер 1222055300:01:001:0079), ТОВ «ЕЛЕКТРО-ЗАКАРПАТТЯ» (СЕС «Ужгород»), ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК» (2 пусковий комплекс ВЕС «Краматорська»), ФОП БОЙКУ Є. Л. (Сальківська ГЕС)).

 

16. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року № 309» (Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії);

«Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів та Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux