Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
24 листопада відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 24 листопада 2021 року о 11:03

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 24 листопада 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ДП «ІНФОТЕХ»;

2) ТОВ «ЕК «ЕНЕРГО АТОМ ТРЕЙДІНГ»;

3) ТОВ «ЗЕ.ТЕК»;

4) ТОВ «ПАРТОНС РЕТЕЙЛ»;

5) ТОВ «СН Трейдинг».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ЕКО-ЕНЕРДЖІ 1»;

2) ТОВ «ЕКО-ЕНЕРДЖІ 2».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «Вега Енерджі»;

2) ТОВ «ВОЛЬТ ЕНЕРДЖІ»;

3) ТОВ «ЗЕ.ТЕК»;

4) ТОВ «НЕКСТ ЕРА ЕНЕРДЖІ»;

5) КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «НЬЮ ЕНЕРДЖИ».

 

5. Уточнити місце провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ГІДРО-ІНВЕСТ».

 

6. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОТРЕЙДІНГ ГРУП» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 грудня 2018 року № 1663.

 

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки».

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на 2021 рік».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії:

1) ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО»;

2) АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ».

 

10. Прийняти постанови НКРЕКП про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП стосовно зміни тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та КГУ (ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ», ДП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕЦ», ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ», ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО», КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО», ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5»).

 

11. Затвердити нормативи розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання як плата за послуги розподілу природного газу операторам газорозподільних систем:

1) АТ «Вінницягаз»;

2) АТ «Волиньгаз»;

3) ПрАТ «Гадячгаз»;

4) АТ «Дніпрогаз»;

5) АТ «Дніпропетровськгаз»;

6) АТ «Донецькоблгаз»;

7) АТ «Житомиргаз»;

8) АТ «Закарпатгаз»;

9) АТ «Запоріжгаз»;

10) АТ «Івано-Франківськгаз»;

11) АТ «Київгаз»;

12) АТ «Київоблгаз»;

13) ВАТ «Кіровоградгаз»;

14) ПрАТ «Коростишівгаз»;

15) ПрАТ «Кременчукгаз»;

16) АТ «Криворіжгаз»;

17) АТ «Лубнигаз»;

18) АТ «Луганськгаз»;

19) АТ «Львівгаз»;

20) ПАТ «Маріупольгаз»;

21) ПрАТ «Мелітопольгаз»;

22) АТ «Миколаївгаз»;

23) АТ «Одесагаз»;

24) АТ «Полтавагаз»;

25) АТ «Рівнегаз»;

26) АТ «Сумигаз»;

27) ПрАТ «Тернопільгаз»;

28) ПрАТ «Тернопільміськгаз»;

29) АТ «Тисменицягаз»;

30) ПрАТ «Уманьгаз»;

31) АТ «Харківгаз»;

32) АТ «Харківміськгаз»;

33) АТ «Херсонгаз»;

34) АТ «Хмельницькгаз»;

35) АТ «Черкасигаз»;

36) АТ «Чернівцігаз»;

37) АТ «Чернігівгаз»;

38) ПрАТ «Шепетівкагаз»;

39) ПрАТ «НГХП «Сірка»;

40) ТОВ «Газовик»;

41) ДП «Кременецьке УПРГ»;

42) ТОВ «Газпостачсервіс»;

43) ТЗОВ «Спектргаз».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП щодо встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води:

1) КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»;

2) КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік та внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 02 червня 2021 року № 913».

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на послугу з постачання гарячої води».

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води».

 

16. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО-ЕНЕРДЖІ 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО-ЕНЕРДЖІ 2»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СІЛЬГОСПРЕМТЕХНІКА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДІОНІС БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1661» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО-ЕНЕРДЖІ 1» (СЕС Київська обл., Білоцерківський р-н, Маловільшанська територіальна громада, с. Чупира (кадастровий номер земельної ділянки 3220489200:02:012:0014)), ТОВ «ЕКО-ЕНЕРДЖІ 2» (СЕС Київська обл., Білоцерківський р-н, Маловільшанська територіальна громада, с. Чупира (кадастровий номер земельної ділянки 3220489200:02:012:0015)), ТОВ «СІЛЬГОСПРЕМТЕХНІКА» (СЕС Одеська обл., Одеський р-н, смт Овідіополь, вул. Дальницька, буд. 1/1), ТОВ «ДІОНІС БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ» (1 черга біогазовий енергогенеруючий комплекс Житомирська обл., Житомирський р-н, Квітнева територіальна громада, за межами села Ставище (земельна ділянка з кадастровим номером 1824786500:01:000:0171))).

 

17. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВОМ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

18. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 24.11.2021).

 

19. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушень Ліцензійних умов з передачі електричної енергії.

 

20. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРДЖИ ПРО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

21. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОІНВЕСТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

22. Не прийнято рішення про недотримання ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КАРТОННО-ПАПЕРОВИЙ КОМБІНАТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

23. Не прийнято рішення про порушення ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КАРТОННО-ПАПЕРОВИЙ КОМБІНАТ» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

24. Накласти штраф на ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» за невиконання законодавства у сфері теплопостачання з виробництва теплової енергії, а саме невиконання вимог постанови НКРЕКП від 03 лютого 2021 року № 151.

 

25. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

26. Накласти штраф на ТОВ «ПОЛІССЯГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 24.11.2021).

 

27. Прийняти рішення про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ»;

2) ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ»;

3) АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»;

4) ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ»;

5) ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ».

 

28. Накласти штраф на АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 24.11.2021).

 

29. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЧЕРНІГІВГАЗ» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та пункту 2.1 глави 2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

30. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 24.11.2021).

 

31. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері електроенергетики (за зверненнями споживачів):

1) АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

4) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

5) АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

6) ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

7) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

8) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

9) ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

10) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

11) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

12) АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

13) АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

14) АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

15) АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

16) ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»;

17) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

18) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

19) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

32. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» та ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД» у сфері електроенергетики (щодо виявлення недостовірних даних).

 

33. Провести позапланові виїзні перевірки у нафтогазовому комплексі (за численними зверненнями споживачів):

1) АТ «ВІННИЦЯГАЗ»;

2) АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

3) АТ «ДНІПРОГАЗ»;

4) АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

5) АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»;

6) АТ «ЖИТОМИРГАЗ»;

7) АТ «ЗАПОРІЖГАЗ»;

8) АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

9) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

10) ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

11) ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

12) АТ «КРИВОРІЖГАЗ»;

13) АТ «ЛУБНИГАЗ»;

14) АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

15) ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ»;

16) АТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

17) АТ «ОДЕСАГАЗ»;

18) АТ «ПОЛТАВАГАЗ»;

19) АТ «РІВНЕГАЗ»;

20) АТ «СУМИГАЗ»;

21) АТ «ХАРКІВГАЗ»;

22) АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ»;

23) АТ «ХЕРСОНГАЗ»;

24) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ»;

25) АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ»;

26) АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

 

34. Провести позапланову виїзну перевірку ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (за зверненням ліцензіата).

 

35. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «НИВА СОЛАР» (сфера електроенергетики).

 

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» (сфера теплопостачання).

 

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» (сфера електроенергетики).

 

38. Збільшити строки проведення позапланових виїзних перевірок (сфера електроенергетики):

1) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів);

2) ТОВ «ЕКО СЕЗАР».

 

39. Прийняти постанову HKPEKП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 450».

 

40. Унести зміни до кошторису ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

 

41. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у жовтні 2021 року.

 

42. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29 вересня 2021 року № 1663».

 

43. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux