Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
23 червня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 23 червня 2021 року о 11:00

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 червня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕНЕРГО ТРЕЙД ПОДІЛЛЯ»;

2) ТОВ «ІНТВАЙР»;

3) ТОВ «ТРЕСКОН».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ЕНЕРГО-ІНДАСТРІ»;

2) ТОВ «КЛАРС «ВЕГА»;

3) ПП «СОЛАР БЛОССОМ».

 

3. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ВИШГОРОДСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ».

 

4. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЗИТИВ ІНФІНІТІ ЕНЕРДЖІ» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

5. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД АЛЬЯНС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

6. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗЕТ ЕНЕРДЖІ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

7. Переоформити ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на безстрокову.

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» на 2021 – 2025 роки».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2021 – 2025 роки.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 11 листопада 2020 року № 2083» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ДП «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного теплопостачання».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного теплопостачання».

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БРАТСЬКЕ СЕС 2»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КТД СОЛАР»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (3 черга комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії Хмельницька обл., Теофіпольський  р-н, с. Коров’є, вул. Заводська, 21в)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2021 № 525» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «БРАТСЬКЕ СЕС 2» (СЕС Миколаївська обл., Братський р-н, Братська селищна рада (кадастрові номери земельних ділянок 4821455100:13:000:0034, 4821455100:13:000:0035, 4821455100:13:000:0036, 4821455100:13:000:0037 та 4821455100:13:000:0038)), ТОВ «КТД СОЛАР» (СЕС Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Молодіжне, вул. Промислова, буд. 1а), ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (3 черга комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, с. Коров’є, вул. Заводська, 21в), ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ» (8 пусковий комплекс 2 черги Сиваської ВЕС Херсонська обл., Чаплинський р-н, с/р Строганівська (земельні ділянки з кадастровими номерами 6525484000:02:001:0045, 6525484000:02:001:0050, 6525484000:02:001:0055, 6525484000:02:001:0057)).

 

16. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «УКРІНТЕРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

17. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «УКРІНТЕРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

18. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВОМ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 23.06.2021).

 

19. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНСОЛЬ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

20. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 23.06.2021).

 

21. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 23.06.2021).

 

22. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання теплової енергії.

 

23. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

24. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) ПРАТ «УМАНЬГАЗ»;

2) ПРАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ».

 

25. Внести зміни до постанови НКРЕКП, від 14 травня 2019 року № 742 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БАХМУТ-ВОДА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

26. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (виконання постанови НКРЕКП).

 

27. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача).

 

28. Збільшити строки проведення планових перевірок:

1) АТ «ХАРКІВГАЗ»;

2) ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

 

29. Збільшити строки проведення планових перевірок:

1) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

2) ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ»;

3) ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ».

 

30. Перенести розгляд питання про результати планової перевірки НЕК «УКРЕНЕРГО» з передачі електричної енергії.

 

31. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2021 року № 2354» (щодо перерозподілу витрат структури тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «УКРЕНЕРГО»).

 

32. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у травні 2021 року.

 

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про підписання додаткових угод до договорів про субкредитування комунального підприємства «Муніципальна компанія поводження з відходами» Харківської міської ради у межах Угоди про позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури».

 

34. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІII квартал 2021 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux