Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
21 лютого 2023 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 21 лютого 2023 року о 14:09

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 лютого 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ТОВ «ІК «ЄБШ ТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

2. Видати ПАТ «КВБЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ҐОЛДЕН ХІЛ»;

2) ТОВ «ІК «ЄБШ ТРЕЙД».

4. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГОВА» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, на підставі заяви ліцензіата з 01 березня 2023 року строком до 01 вересня 2023 року (включно).

5. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОТРАНС ХОЛДИНГ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії, у тому числі заява або хоча б один із документів, що додається до заяви про отримання ліцензії, складені не за встановленою формою або не містять даних, які обов’язково вносяться до них згідно з ліцензійними умовами.

6. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОТРАНС ХОЛДИНГ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв’язку з невідповідністю здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

7. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 09 листопада 2017 року № 1380 (зміна найменування).

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, –постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

11. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 24 січня 2023 року № 52).

12. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 25 січня 2023 року № 58).

13. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

14. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 21.02.2023, розгляд акта від 24 січня 2023 року № 54).

15. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 24 січня 2023 року № 55).

16. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 24 січня 2023 року № 56).

17. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 24 січня 2023 року № 57).

18. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІННЕР СОЛАР» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 21.02.2023).

19. Визнати такою, що втратила чинність, постанова НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 195 «Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ВІННЕР СОЛАР».

20. Накласти на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГУДЗОВКА-СОЛАР-2» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 21.02.2023).

21. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

22. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАВОД «ГАЛИЧИНА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії споживачу, видану згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 02 липня 2019 року № 1315.

23. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

24. Накласти штраф на ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов, а саме підпункту 10 пункту 2.2 глави 2 Ліцензійних умов у частині забезпечення (за відсутності передбачених законодавством підстав для відмови у проведенні перевірки) допуску комісії з перевірки до її здійснення та забезпечення присутності керівника ліцензіата, його заступника або іншої уповноваженої особи під час проведення НКРЕКП перевірки дотримання ліцензіатом вимог цих Ліцензійних умов та нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу.

25. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

26. Застерегти КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

27. Застерегти КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень законодавства у сфері теплопостачання.

28. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за невиконання постанови НКРЕКП від 09 червня 2021 року № 961 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 21.02.2023).

29. Визнати такою, що втратила чинність, постанова НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 192 «Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

30. Визнати такою, що втратила чинність, постанова НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 197 «Про проведення позапланової виїзної перевірки ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

31. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

32. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (щодо виконання рішення НКРЕКП).

33. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

34. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

35. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «САНВІН 13».

38. Зняти з розгляду питання про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ».

39. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «АЗОТ» (м. Черкаси) з централізованого водовідведення.

40. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

41. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПВ СОЛАР СТЕЙШН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ ІНЖИНІРИНГ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕКОТЕПЛОРЕСУРС» (Котельня з виробництва теплової та електричної енергії із застосуванням альтернативних видів палива (щепа, пелети) Київська обл. (інформація з обмеженим доступом)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1959» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ПВ СОЛАР СТЕЙШН» (СЕС Дніпропетровська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ТОРІ СОЛАР» (СЕС Львівська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ ІНЖИНІРИНГ» (СЕС Дніпропетровська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ЕКОТЕПЛОРЕСУРС» (Котельня з виробництва теплової та електричної енергії із застосуванням альтернативних видів палива (щепа, пелети) Київська обл. (інформація з обмеженим доступом)).

42. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 11.02.2022 № 254 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у грудні 2021 року».

43. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

44. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

45. Зняти з розгляду питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення граничних цін на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку».

46. Зняти з розгляду питання про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної енергії на період дії в Україні воєнного стану».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux