Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
20 лютого 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 20 лютого 2024 року о 11:45

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 лютого 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «СМАРТ ПАВЕР ТРЕЙД».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ПРАЙМ СОЛАР ПРОДЖЕКТ ІВАНІВКА»;

2) ТОВ «ЧИСТА ЕНЕРГІЯ ЦЕНТР».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «Енергія ОВМ»;

2) ТОВ «МЕІ».

4. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ЕНЕКСА».

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ».

6. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «ЕНЕКО ТЕХ»;

2) АТ «КДБК»;

3) ТОВ «МБС-ІНЖИНІРІНГ».

7. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданих:

1) ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС»;

2) ТОВ «С.ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН»;

3) ТОВ «ФРІ ЕНЕРДЖІ».

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 25 березня 2010 року № 299».

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України, від 29 жовтня 2009 року № 1232 «Про затвердження Правил надання і погодження технічних умов на підключення до теплових мереж».

10. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення змін до планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ»;

2) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

11. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2023 рік:

1) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ»;

2) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (зміни до Кодексу газосховищ та Типового договору зберігання (закачування, відбору) природного газу щодо створення вдосконалених умов зберігання (закачування, відбору) природного газу).

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (зміни до Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газосховищ, Кодексу газорозподільних систем та Правил постачання природного газу щодо запобігання зловживанням на оптових енергетичних ринках).

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Звіту з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей для покриття прогнозованого попиту на електричну енергію та забезпечення необхідного резерву у 2023 році».

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

16. Накласти штраф на АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

17. Накласти штраф на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

18. Накласти штраф на АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

19. Застосувати санкції до ТОВ «МАГІСТРАЛЬ ЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу, Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

20. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ПЕРФЕКТ ПАК», та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 25 липня 2019 року № 1548.

21. Застерегти ТОВ «ОНК-ГРУП» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

22. Застерегти ТОВ «ОНК-ГРУП» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

23. Застерегти НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

24. Застерегти НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства, що регулює функціонування ринку природного газу, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 25 січня 2024 року № 39).

25. Застерегти НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» щодо недопущення надалі невиконання рішення НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 24 лютого 2023 року № 3р-дск «Про усунення порушень АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ», щодо діяльності з постачання природного газу) (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 25 січня 2024 року № 38).

26. Застосувати санкції до ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

27 Застерегти ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

28. Застерегти ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

29. Застерегти АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

30. Застерегти ТОВ «ЕНЕРДЖІ ЕКСЧЕЙНЖ СОЛЮШНС» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

31. Застерегти ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

32. Застерегти ТЗОВ «СПЕКТРГАЗ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

33. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 06 лютого 2024 року № 260.

34. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 22 березня 2023 року № 63-р («Про усунення порушень ТОВ «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА»).

35. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «РЕНДЖИ ТАТАРБУНАРИ» з виробництва електричної енергії.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «АРТЛЕКС-ГРУП» з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЕКОТЕХНІК РОЖНЯТІВ» з виробництва електричної енергії.

38. Збільшити строк проведення планової перевірки ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» з постачання природного газу.

39. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» з постачання електричної енергії споживачу.

40. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» з постачання природного газу.

41. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «КИЇВГАЗ» з розподілу природного газу.

42. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ВІДЕН» з виробництва електричної енергії.

43. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку (методики) визначення розміру штрафів, які накладаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

44. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 березня 2022 року № 349».

45. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

46. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux