Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
2 червня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 02 червня 2021 року о 10:11Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 червня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «Велс стрім»;

2) ТОВ «ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»;

3) ТОВ «ЕНЕРГО РЕСУРС» РІ ГРУП»;

4) ТОВ «ПРОГРЕСИВНЕ МАЙБУТНЄ»;

5) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕСКОН».

 

2. Видати ТОВ «ЄГХ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

3. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ».

 

4. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 16 жовтня 2018 року № 1215 (зміна найменування).

 

5. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

6. Прийняти попереднє рішення про сертифікацію ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО».

 

7. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 5» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ДП «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА».

 

9. Прийняти постанови НКРЕКП про підписання додаткових угод, якими передбачено внесення змін до Субкредитної угоди від 18.11.2010 № 28010-02/169 (Проект «Будівництво повітряної лінії ПЛ 750 кВ Запорізька АЕС – Каховська»), до Договору про погашення заборгованості перед державою за виконання гарантійних зобов’язань від 16.06.2020 № 13010-05/123 (Проект модернізації мережі електропередачі, кошти ЄБРР) та Договору про надання субкредиту від 23.08.2007 № 28000-04/123 (Угода про позику від 09.11.2007 № 4868-UA, Проект з передачі електроенергії).

 

10. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

2) КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА»;

3) МКП «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ»;

4) КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ»;

5) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

6) КП СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ»;

7) КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»;

8) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА;

9) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) КП «БАХМУТ-ВОДА»;

2) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

3) КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

4) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

5) КП «ЧЕРНІВЦІВВОДОКАНАЛ».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН-ЛАЙТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН-ЛАЙТ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПРАТ «ПОЕЗ-КЕРНЕЛ ГРУП»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2021 № 525» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН-ЛАЙТ» СЕС «СЕС САН-ЛАЙТ», ТОВ «САН-ЛАЙТ ПЛЮС» (СЕС «СЕС САН-ЛАЙТ ПЛЮС»), ПРАТ «ПОЕЗ-КЕРНЕЛ ГРУП» (ТЕС на біомасі Полтавська обл., Полтавський р-н, Полтавська територіальна громада, м. Полтава, вул. Бірюзова Маршала, буд. 17)).

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (затвердження змін до Кодексу газотранспортної системи, Правил постачання природного газу та Типового договору постачання природного газу постачальником «останньої надії»).

 

15. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.06.2021).

 

16. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО 24 З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.06.2021).

 

17. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.06.2021).

 

18. Накласти штраф на ТОВАРИТСВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.06.2021).

 

19. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.06.2021).

 

20. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕОПОЛІСЕНЕРДЖІ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.06.2021).

 

21. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» щодо недопущення надалі порушень законодавства у сфері теплопостачання, а саме по діяльності з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.06.2021).

 

22. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» щодо недопущення надалі порушень законодавства у сфері теплопостачання, а саме по діяльності з транспортування теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.06.2021).

 

23. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» щодо недопущення надалі порушень законодавства у сфері теплопостачання, а саме по діяльності з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.06.2021).

 

24. Накласти штраф на ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.06.2021).

 

25. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 січня 2019 року № 45 «Про накладення штрафу на ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушення та здійснення заходів державного регулювання».

 

26. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» (за зверненнями фізичних та юридичних осіб).

 

27. Збільшити строк проведення планової перевірки АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

28. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ».

 

29. Збільшити строк проведення планової перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

30. Збільшити строк проведення планових перевірок АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» (виробництво електричної енергії, постачання електричної енергії споживачу, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії).

 

31. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

32. Внести зміни до постанови від 08 квітня 2020 року № 766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux