Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
2 червня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 27 травня 2021 року о 20:56

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 червня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «Велс стрім»;

2) ТОВ «ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»;

3) ТОВ «ЕНЕРГО РЕСУРС» РІ ГРУП»;

4) ТОВ «ПРОГРЕСИВНЕ МАЙБУТНЄ»;

5) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕСКОН».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЄГХ».

 

3. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ».

 

4. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 16 жовтня 2018 року № 1215 (зміна найменування).

 

5. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

6. Про прийняття попереднього рішення про сертифікацію НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 5» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

8. Про схвалення проєкту постанови «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ДП «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА».

 

9. Про прийняття постанов НКРЕКП про підписання додаткових угод, якими передбачено внесення змін до Субкредитної угоди від 18.11.2010 № 28010-02/169 (Проект «Будівництво повітряної лінії ПЛ 750 кВ Запорізька АЕС – Каховська»), до Договору про погашення заборгованості перед державою за виконання гарантійних зобов’язань від 16.06.2020 № 13010-05/123 (Проект модернізації мережі електропередачі, кошти ЄБРР) та Договору про надання субкредиту від 23.08.2007 № 28000-04/123 (Угода про позику від 09.11.2007 № 4868-UA, Проект з передачі електроенергії).

 

10. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

2) КП «МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА»;

3) МКП «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ»;

4) КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ»;

5) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

6) КП СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ»;

7) КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»;

8) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА;

9) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

11. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) КП «БАХМУТ-ВОДА»;

2) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

3) КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

4) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

5) КП «ЧЕРНІВЦІВВОДОКАНАЛ».

 

12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

13. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН-ЛАЙТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН-ЛАЙТ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПРАТ «ПОЕЗ-КЕРНЕЛ ГРУП»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2021 № 525» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН-ЛАЙТ» СЕС «СЕС САН-ЛАЙТ», ТОВ «САН-ЛАЙТ ПЛЮС» (СЕС «СЕС САН-ЛАЙТ ПЛЮС»), ПРАТ «ПОЕЗ-КЕРНЕЛ ГРУП» (ТЕС на біомасі Полтавська обл., Полтавський р-н, Полтавська територіальна громада, м. Полтава, вул. Бірюзова Маршала, буд. 17)).

 

14. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (затвердження змін до Кодексу газотранспортної системи, Правил постачання природного газу та Типового договору постачання природного газу постачальником «останньої надії»).

 

15. Про недотримання АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

16. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

17. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

18. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

19. Про порушення ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

20. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕОПОЛІСЕНЕРДЖІ» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

21. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» законодавства у сфері теплопостачання, а саме по діяльності з виробництва теплової енергії.

 

22. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» законодавства у сфері теплопостачання, а саме по діяльності з транспортування теплової енергії.

 

23. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» законодавства у сфері теплопостачання, а саме по діяльності з постачання теплової енергії.

 

24. Про порушення ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (позапланова перевірка по звернення ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»).

 

25. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 18 січня 2019 року № 45 «Про накладення штрафу на ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушення та здійснення заходів державного регулювання».

 

26. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» (за зверненнями фізичних та юридичних осіб).

 

27. Про збільшення строку проведення планової перевірки АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

28. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ».

 

29. Про збільшення строку проведення планової перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

30. Про збільшення строків проведення планових перевірок АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» (виробництво електричної енергії, постачання електричної енергії споживачу, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії).

 

31. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

32. Про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux