Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
18 серпня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 18 серпня 2021 року о 13:32

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 серпня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГОВА»;

2) ТОВ «ЕНЕРГО-ГАЗ РЕСУРС»;

3) ТОВ «ЕНЕРГО ХОЛД ТЕРНОПІЛЬ»;

4) ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВІМ»;

5) ТОВ «ЕНП»;

6) ТОВ «ПРОМ ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД»;

7) ПРАТ «РІВНЕАЗОТ»;

8) ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН»;

9) ТОВ «СІТІЕНЕРДЖІ»;

10) ТОВ «ТЕТ ГРУП»;

11) ТОВ «ЮНІКОР ЕНЕРДЖІ».

2. Видати ТОВ «РУБКОС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «А.В.В.СТАНДАРТ»;

2) ТОВ «ЕНЕРГО-ГАЗ РЕСУРС»;

3) ТОВ «ЕНЕРГО ХОЛД ТЕРНОПІЛЬ»;

4) ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВІМ»;

5) ТОВ «ПРОМ ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД»;

6) ТОВ «ТЕТ ГРУП».

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ІНКОМ-ЕНЕРГО».

5. Анулювати ТОВ «УРТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану відповідно до постанови НКРЕКП від 05.03.2019 № 289.

6. Анулювати ТОВ «УРТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видану відповідно до постанови НКРЕКП від 06.03.2018 № 289.

7. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ «АГРОЦЕНТР-УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 39793755) на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 жовтня 2019 року № 2090.

8. Анулювати ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

Зняти з розгляду питання про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу для ТОВ «ЕНЕРСВІТ» та ПРАТ «УКРГРАФІТ».

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП (зміна тарифів на виробництво теплової енергії для КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)», ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ», АТ «Одеська ТЕЦ», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА».

10. Прийняти постанови НКРЕКП щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП (зміна тарифів на виробництво теплової енергії для ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ», МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»).

 11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ  «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки».

 12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2020 року № 2828» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 рік.

 13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 5» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2021 року № 2158» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг».

 17. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП стосовно розгляду досудового врегулювання спору між НЕК «Укренерго» та ПрАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО».

 18. Зняти з розгляду питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік».

 19. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

2) ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

3) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

4) ЛКСП «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ».

 20. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» на 2021 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2021 року № 493».

 21. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

2) КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКВОДОКАНАЛ»;

3) КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 22. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільної системи, Правил постачання природного газу, Типового договору транспортування природного газу та Типового договору розподілу природного газу).

 23. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, –  постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу».

 24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «МИКОЛАЇВГАЗ».

 25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ОДЕСАГАЗ».

 26. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КОРОБІВКА СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПІВДЕНЬ БІО ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПРАТ «РМС «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА»;

«Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 26 лютого 2019 року № 256» (зміна найменування суб’єкта господарювання);

«Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 листопада 2018 року № 1579» (зміна найменування суб’єкта господарювання);

«Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2744 та від 20 грудня 2019 року № 2923» (зміна найменування суб’єкта господарювання);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ПП «ЗАХІДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА» (СЕС «Підлужжя-2» та СЕС «Підлужжя-3»), ТОВ «КОРОБІВКА СОЛАР» (СЕС Черкаська обл., Золотоніський р-н, с. Кедина Гора, пров. Лісовий), ТОВ «ПІВДЕНЬ БІО ЕНЕРДЖІ» (Енерговиробничий комплекс м. Миколаїв, площа Заводська, 13), ПРАТ «РМС «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА» (Біогазова газопоршнева електростанція ГПЕ-220 (Рівненська обл., Рівненський р-н, с/рада Олександрійська, Комплекс будівель і споруд № 1, буд. 4)) та в частині зміни назви ТОВ «ІНВЕСТ-ПАРК КАЛИНІВКА» (СЕС Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, с. Клинці, на території Клинцівської с/р, за межами населеного пункту), ТОВ «ІНВЕСТ-ПАРК БІЛОЛІССЯ» (СЕС Одеська обл., Татарбунарський р-н, Білоліська сільська рада за межами населеного пункту (кадастровий номер земельної ділянки 5125080400:01:001:1012)), ТОВ «ІНВЕСТ-ПАРК КЛИНЦІ» (СЕС Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, на території Клинцівської с/р)).

 27. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.08.2021).

 28. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.08.2021).

 29. Накласти штраф на ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АТОМСЕРВІС» за порушення вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.08.2021).

30. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії. 

31. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

32. Перенести розгляд питання про порушення ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії. 

33. Анулювати ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ПУЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 листопада 2018 року № 1539.

34. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1146 «Про накладення штрафу на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

35. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СВС АГРОХІМСТАНДАРТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.08.2021).

36. Накласти штраф на ТОВ «СВС АГРОХІМСТАНДАРТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.08.2021).

37. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»;

2) ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ»;

3) ДП «ЦЕНТРГАЗ» ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

4) ДП «ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ» ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»;

5) ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ».

38. Прийняти рішення про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД»;

3) ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ».

39. Накласти штраф на РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.08.2021). 

40. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 18.08.2021).

41. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері електроенергетики:

1) ТОВ «ФРАНКО-СОЛАР»;

2) ТОВ «МГВ».

42. Прийняти постанови НКРЕКП щодо проведення позапланових виїзних перевірок (виконання рішень щодо усунення порушень вимог законодавства):

1) ТОВ «Ю ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД»;

2) ТОВ «ЕЛЕКТРІКАЛ ІННОВЕЙШНС»;

3) ТОВ «ЕЛЕКТРОУКРАЇНА»;

4) ТОВ «ЕНЕРДЖІ ЕЛЕКТРО ГРУП»;

5) ТОВ «НВО «КВАНТУМ»;

6) ТОВ «ЄВРО КОНСАЛТИНГ ГРУП»;

7) ТОВ «ТЕРРА ЕНЕРДЖІ»;

8) ТОВ «АКВАКОР»;

9) ТОВ «ГЛОБАЛ ЕЛЕКТРИК ЕНЕРДЖИ»;

10) ТОВ «ЕЛЕКТРІК ІНТЕРНЕШЕНАЛ»;

11) ТОВ «ДЕЛЕКТА»;

12) ТОВ «ЕКРА КАВКАЗ-УКРАЇНА»;

13) ТОВ «СІНЕНЕРДЖИ»;

14) ТОВ «ІНОЛ-ЕНЕРДЖІ»;

15) ТОВ «КПЕК»;

16) ТОВ «СТС-КИЇВ»;

17) ТОВ «Е.КОННЕКТ (УКРАЇНА)»;

18) ТОВ «НОВА ЕНЕРДЖИ ГРУП»;

19) ТОВ «ТЕХ ПРОМ ГАЗ»;

20) ТОВ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ»;

21) ТОВ «ІНТРО ГАЗ»;

22) ТОВ «РЕГІОНАЛЬНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

23) ТОВ «БТ ЕНЕРДЖІ»;

24) ТОВ «ЕНЕРДЖИСЕРВІС»;

25) ДП ЕТС;

26) ТОВ «МЕГАКОНСАЛТ ГРУП»;

27) ТОВ «УКРТОРГАЛЬЯНС»;

28) ТОВ «КИЇВЕНЕРГОБУД».

43. Збільшити строки проведення планових перевірок у сфері електроенергетики:

1) ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ»;

2) ТОВ «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ».

44. Збільшити строки проведення планових перевірок у нафтогазовому комплексі:

1) ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

2) ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»;

3) ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ».

45. Прийняти постанову НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» та ПрАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО».

46. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

47. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

48. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

49. Перенести розгляд питання про визначення загального (максимального) обсягу продажу електричної енергії електропостачальниками та/або трейдерами на ринку «на добу наперед».

50. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії.

51. Прийняти постанови щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП (зміна тарифів на виробництво теплової енергії для ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО», ДП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕЦ»).

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство»


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux