Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
16 вересня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 16 вересня 2021 року о 16:07

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 вересня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ПРАТ «АЗОТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЛЕП»;

2) КП ЕЗО «МІСЬКСВІТЛО» СМР;

3) ТОВ «ПАРАЕНЕРГОЛАР»;

4) ТОВ «СМАРТВАТТ»;

5) ТОВ «СТІРЛІНГ ТЕКНОЛОДЖІС»;

6) ТОВ «ТІМБЕР ВОЛИНЬ ГРУП»;

7) ТОВ «ЦЕМУ».

3. Відмовити ТОВ «СЕС ПРИМОРСЬКЕ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку із встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

4. Зняти з розгляду питання про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТЗОВ «СИНТЕЗ СОЛАР».

5. Уточнити місце провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії».

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

1) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електричної енергії електричними мережами 1 та 2 класів напруги на прогнозний період».

9. Прийняти постанови щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП (зміна тарифів на виробництво теплової енергії для КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ», ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО», КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)», ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ», АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА», ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО»).

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ПрАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» на 2021 рік» (внесення змін до ремонтної програми без зміни тарифів на виробництво теплової енергії).

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо впровадження технічних вимог до електроустановок систем накопичення енергії).

12. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» на 2021 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 лютого 2021 року № 283».

14. Погодити підписання НКРЕКП додаткових угод до договорів про субкредитування у межах Угоди про Позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури»:

1) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

2) ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

3) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (затвердження змін до Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем та Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем).

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП».

20. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на IV квартал 2021 року».

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що виробляються за допомогою систем автономного теплопостачання».

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що виробляються за допомогою систем автономного теплопостачання».

23. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 16.09.2021).

24. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 16.09.2021).

25. Застерегти ПІДПРИЄМСТВО «ЕНЕРГОГАРАНТ» У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

26. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРОКЕНЕРГІЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 16.09.2021).

27. Накласти штраф на ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 16.09.2021).

28. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОІЛ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 16.09.2021).

29. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІРМА «ЕНЕРГОПРОМ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

30. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 16.09.2021).

31. Застерегти ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов з постачання природного газу.

32. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗ ПЕТРОЛІУМ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 жовтня 2018 року № 1240.

33. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗ ПЕТРОЛІУМ» ліцензію з постачання природного газу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 квітня 2017 року № 613.

34. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ТРАНСГАЗПРОМ»;

2) ТОВ «СХІДГАЗЕНЕРГО»;

3) ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ».

35. Накласти штраф на ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 16.09.2021).

36. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1851 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ» з постачання електричної енергії споживачу.

38. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ» з постачання природного газу.

39. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки РКП «СТАРОБІЛЬСЬКВОДА» СТАРОБІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

40. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

41. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 01 вересня 2021 року № 1490».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство»


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux