Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
16 червня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 10 червня 2021 року о 21:07

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 червня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕЛЕКТРОГАЗ РІТЕЙЛЕР»;

2) ТОВ «ЦГСУ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «БРАТСЬКЕ СЕС 2»;

2) ТОВ «КЛАРС «ГАКРУКС»;

3) ПРАТ «РМС «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕЛЕКТРОГАЗ РІТЕЙЛЕР»;

2) ТОВ «ЕНЕРДЖИ АЛЬЯНС ГРУП».

 

4. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ДМП «ІФТКЕ».

 

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ»;

2) ТОВ «ТІС ЕКО».

 

6. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2509 (зміна найменування).


7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 23 серпня 2019 року № 1726 (зміна найменування).


8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 лютого 2021 року № 236» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.


9. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі».

 


10. Про прийняття постанов НКРЕКП:

1) «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» на 2021 рік»;

2) «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» на 2021 рік»;

3) «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на 2021 рік».

 

11. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2021 року № 432» (схвалення змін до Інвестиційної програми КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на 2021 рік).

 

12. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЛУРТЦ ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР СТРІМ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО ДІМ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2021 № 525» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЛУРТЦ ЕНЕРДЖІ» (CЕC Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, с. Зеленче, за межами населеного пункту, вул. Молодіжна, 1А), ТОВ «СОЛАР СТРІМ» (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, за межами населених пунктів на території Зарічанської сільської ради, кадастровий номер земельної ділянки 6825283800:04:001:0043), ТОВ «ЕКО ДІМ ПЛЮС» (СЕС Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Бринь, вул. Шевченка, буд. 2б), ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (3 черга комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, с. Коров’є, вул. Заводська, 21в), ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» (Новокостянтинівська ГЕС та Щедрівська ГЕС)).

 

13. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу на електричну енергію для суб’єктів господарської діяльності, споживачів електричної енергії, у тому числі енергетичних кооперативів, та приватних домогосподарств, генеруючі установки яких виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії».

 

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618» (щодо Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю).

 

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Звіту з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей для покриття прогнозованого попиту на електричну енергію та забезпечення необхідного резерву у 2020 році».

 

16. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

 

17. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГОВУГІЛЛЯ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 жовтня 2018 року № 1199.

 

18. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НИВА ЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

19. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАРМА ТРЕЙДИНГ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

20. Про недотримання АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

 

21. Про порушення АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

22. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

23. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

24. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

25. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (планова перевірка).

 

26. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

27. Про проведення позапланових виїзних перевірок:

1) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

28. Про збільшення строків проведення планових перевірок:

1) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВОЛИНЬГАЗ»;

2) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ».

 

29 Про збільшення строків проведення планових перевірок:

1) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»; 

2) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

3) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ».

 

30. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

31. Про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux