Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
12 червня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 12 червня 2024 року о 12:33

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 червня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «КИЇВСТРУМ 24»;

2) ТОВ «ЕТЕРНАЛ ЕНЕРДЖІ».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ЕНЕРДЖІ ХАБ».

3. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «НЕК».

4. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ПРАТ «ПЕРВУХІНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

5. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії СТОВ АФ «ОЛЬГОПІЛЬ».

6. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 30 жовтня 2018 року № 1314 (зміна найменування).

7. Відмовити GET EnTra sp.z.o.o у реєстрації як учасника оптового енергетичного ринку.

8. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік».

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу».

10. Прийняти постанови НКРЕКП щодо встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

3) РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ».

11. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» (крім населення).

12. Перенести розгляд питання про порушення АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

13. Застерегти ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (щодо діяльності з розподілу електричної енергії).

14. Застосувати санкції до ПРАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

15. Рішення не прийнято щодо недотримання АТ «ОДЕСАГАЗ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

16. Застерегти ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

17. Перенести розгляд питання про порушення ПРАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

18. Застосувати санкції до КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

19. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 01 вересня 2021 року № 1460 «Про застереження ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця та здійснення заходів державного регулювання» (щодо продовження ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» строку розрахунків з суб'єктами господарювання, яким встановлено «зелений» тариф та з АТ «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»).

20. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 14 березня 2023 року № 56-р «Про усунення порушень АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» (щодо продовження АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» строку приведення у відповідність до вимог Правил ринку договірних взаємовідносин з НЕК «УКРЕНЕРГО» у частині участі у балансуючому ринку).

21. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 15 березня 2024 року № 79-р «Про усунення порушень АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» (щодо продовження АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» строку виконання умов договору про надання послуг з передачі електричної енергії та договору про надання послуг з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління, укладених з НЕК «УКРЕНЕРГО», шляхом забезпечення розрахунків станом на 31 грудня 2023 року в повному обсязі).

22. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 03 квітня 2024 року № 101-р «Про усунення порушень АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (щодо продовження АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» строку виконання розпорядження у частині виконання умов договору про надання послуг з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління, укладеного з НЕК «УКРЕНЕРГО», шляхом забезпечення розрахунків станом на 30 вересня 2022 року в повному обсязі).

23. Провести позапланову виїзну перевірку ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (за зверненнями НЕК «УКРЕНЕРГО»).

24. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» з постачання природного газу (за зверненнями фізичних осіб).

25. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу (щодо виконання ліцензіатом розпорядження НКРЕКП від 16 квітня 2024 року № 114-р «Про усунення порушення ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ»).

26. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

27. Збільшити строк проведення планової перевірки ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

28. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов» (щодо врегулювання окремих положень здійснення перевірок ліцензіатів, які провадять діяльність в областях України, де наявні тимчасово окуповані території та/або території активних бойових дій).

29. Рішення не прийнято щодо прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку (методики) визначення розміру штрафів, які накладаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (щодо уточнення підстав застосування зменшення розміру штрафу за порушення, що допущені ліцензіатом з причин, незалежних від нього, з вини третьої сторони (у виняткових випадках та у разі документального підтвердження дії таких обставин)).

30. Скоригувати розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ».

31. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

32. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

33. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux