Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
12 березня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 12 березня 2024 року о 13:28

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 березня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ ГОНЧАРУК АЛЛІ ОЛЕКСАНДРІВНІ.

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «ДТ.ЮА»;

3)ТОВ «ЕНЕРГОБРИДЖ».

3. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ФПК «РЕСУРСГРУП».

4. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «АЯКС ДНІПРО»;

2) ТОВ «СІТІЕНЕРДЖІ».

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ГЕЛІКОН-С».

6. Перенести розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з агрегації на ринку електричної енергії ТОВ «ГС-ТРЕЙДИНГ».

7. Перенести розгляд питання щодо реєстрації учасників оптового енергетичного ринку.

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу».

9. Прийняти постанову НКРЕКП про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП.

10. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення змін до планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

11. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення змін до інвестиційних програм на 2023 рік:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

12. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2024 – 2028 роки».

13. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2024 рік».

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 20 вересня 2022 року № 1173» (щодо зміни найменування ВАТ «Кіровоградгаз» на АТ «Кіровоградгаз»).

15. Прийняти постанови НКРЕКП про затвердження операторам газорозподільних систем обсягів перевищення фактичної вартості послуг з розподілу природного газу над тарифною виручкою, передбаченою тарифами на розподіл природного газу, з урахуванням отриманих компенсацій витрат, за відповідні періоди.

16. Застерегти ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

17 Накласти штраф на ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

18. Накласти штраф на АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

19. Перенести розгляд питання про порушення АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії..

20. Перенести розгляд питання про порушення ТОВ «ЕТГ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу, Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

21. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» (щодо виконання вимог розпорядження НКРЕКП від 26 вересня 2023 року № 258-р).

22. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 229 (про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ»).

23. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

24. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

25. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux