Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
11 серпня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 11 серпня 2021 року о 15:05

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 серпня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АРС ГАЗ»;

2) ТОВ «ТРАНС ЕНЕРГО ПОСТАЧ»;

3) ТОВ «УКРЕНЕРГО ТРЕЙД».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «СПЕЦГІДРОПОСТАЧ»;

2) ТОВ «ТРАНС ЕНЕРГО ПОСТАЧ».

3. Видати ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СХІДНИЙ ГІРНИЧОЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПП «ЗАХІДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА».

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2021 – 2025 роки».

6. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» на 2021 рік».

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2021 рік».

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до додатків до Кодексу системи передачі» (щодо внесення змін до договорів про надання послуг з передачі електричної енергії (додаток 6 до Кодексу системи передачі) та про надання послуг з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління (додаток 5 до Кодексу системи передачі).

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення розмірів нормативних та виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу при здійсненні розподілу природного газу».

11. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу СТОВ АГРОФІРМА «ОЛЬГОПІЛЬ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УСТЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЮЖНЕ ЕНЕРДЖІ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2021 № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ АГРОФІРМА «ОЛЬГОПІЛЬ» (СЕС Вінницька обл., Чечельницький р-н, с. Ольгопіль, вул. Козацька, 143-А), ТОВ «УСТЯ» (СЕС Вінницька обл., Бершадский р-н, с. Устя, вул. Перемоги, буд. 93Б (кадастровий номер  земельної ділянки 0520485400:03:003:0148) та СЕС Вінницька обл., Бершадский р-н, с. Устя, вул. Перемоги, буд. 129 (кадастровий номер земельної ділянки 0520485400:03:003:0016)), ТОВ «ЮЖНЕ ЕНЕРДЖІ» (ВЕС Одеська обл., Лиманський р-н, с/рада Сичавська, автодорога Одеса-Мелітополь-Новоазовськ 52 км, буд. 3), ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (Комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної енергії (Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, с. Коров’є, вул. Заводська, буд. 21в)).

12. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.08.2021).

13. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕЛІНКОМ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

14. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕЛІНКОМ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.08.2021).

15. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО ЄВРОСТАНДАРТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.08.2021).

16. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФЕС ТЕРЕБЛЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.08.2021).

17. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.08.2021).

18. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

19. Анулювати ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ГРУПП» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 жовтня 2018 року № 1314.

20. Анулювати ТОВ «ГРІН АЛЬТЕРНАТИВА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, та визнати такою, що втратила чинність, постанова НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2658 «Про видачу ліцензії з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ГРІН АЛЬТЕРНАТИВА».

21. Анулювати ТОВ «ПЕРША ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та внести зміни до постанови НКРЕКП від 07 березня 2019 року № 318.

22. Анулювати ТОВ «ТЕРРА ВВВ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та внести зміни до постанови НКРЕКП від 22 квітня 2019 року № 598.

23. Анулювати ТОВ «ТРАНСЕЛЕКТРОПОСТАЧ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та внести зміни до постанови НКРЕКП від 07 грудня 2018 року № 1664.

24 Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.08.2021).

25. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРЕМЕНЧУКГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.08.2021).

26. Накласти штраф на ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.08.2021).

27. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

28. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ДЕ ТРЕЙДИНГ».

29. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ОДЕСАГАЗ».

30. Збільшити строк проведення планової перевірки у сфері електроенергетики АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

31. Збільшити строк проведення планової перевірки у сфері електроенергетики ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ».

32. Збільшити строк проведення планової перевірки у нафтогазовому комплексі ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ».

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2019 року № 642».

34. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

35. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 квітня 2020 року № 763».

36. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

37. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії, операторів системи розподілу, які є правонаступниками енергопостачальників і здійснювали господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, електропостачальників, на яких покладено виконання функцій постачальника універсальних послуг та постачальника «останньої надії».

38. Унести зміни до алгоритму перерахування отриманих оптовим постачальником електричної енергії коштів, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 квітня 2021 року № 640.

39. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії.

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство»


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux