Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
10 липня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 10 липня 2024 року о 12:21

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 липня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЕМПОРІА».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «УКРЕЛЕКТРОТЕХНОЛОДЖИ»;

2) ТОВ «УКРСКАЙЕНЕРДЖИ».

3. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу АТ «НВКГ «ЗОРЯ» – «МАШПРОЕКТ» та анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану ДП «НВКГ «ЗОРЯ» – «МАШПРОЕКТ».

4. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої КП «УЖКГ».

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, виданої КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ».

6. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 10 січня 2024 року № 14 (продовження зупинення дії ліцензії з постачання електричної енергії споживачу).

7. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 10 січня 2024 року № 16 (продовження зупинення дії ліцензії з виробництва електричної енергії).

8. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 10 січня 2024 року № 21 (продовження зупинення дії ліцензії з виробництва електричної енергії).

9. Зняти з розгляду питання про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, видану ТОВ «ЕНЕРГОЛАЙТ КОМПАНІ».

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких Ліцензійних умов» (щодо удосконалення Ліцензійних умов з передачі, виробництва, агрегації, перепродажу, розподілу МСР).

11. Перенести розгляд питання про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2024 – 2028 роки».

13. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про схвалення планів розвитку системи розподілу на 2025 – 2029 роки:

1) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО».

14. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2024 – 2028 роки».

15. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік».

16. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19 грудня 2023 року № 2443» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік.

17. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2024 рік».

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352» (щодо вимог до проєктної документації).

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу».

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил організації звітності, що подається суб’єктами господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 02 липня 2019 року № 1333», якою затверджено Правила розгляду звернень споживачів щодо дій суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, та врегулювання спорів.

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (щодо удосконалення процедури здійснення моніторингу дотримання вимог стосовно відокремлення та незалежності).

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 23 березня 2022 року № 349» (щодо відновлення оприлюднення інформації стосовно відокремлення та незалежності).

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження змін до Програми відповідності АТ «Тернопільобленерго».

25. Застосувати санкції до АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

26. Застосувати санкції до АТ «ЗАКАРПАТГАЗ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

27. Застерегти АТ «УКРТРАНСНАФТА» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом.

28. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» постановою НКРЕКП від 22 травня 2024 року № 966 («Про застосування санкцій до ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

29. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЧОЕК» з постачання електричної енергії споживачу.

30. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» з розподілу електричної енергії.

31. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» з виробництва електричної енергії.

32. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» з виробництва теплової енергії.

33. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

34. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

35. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «РІВНЕАЗОТ» з централізованого водовідведення.

37. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов» (щодо посвідчень в електронній формі та оновлення окремих переліків питань для перевірки).

38. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІНД ЕНЕРДЖІ СОЛЮШНС»;

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ВІДЕН»;

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ГРУП»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 14 січня 2020 року № 131»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28 червня 2024 року № 1235» (у частині встановлення «зеленого» тарифу СТОВ АФ «ОЛЬГОПІЛЬ» (СЕС Вінницька обл., (інформація з обмеженим доступом) та СЕС Вінницька обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ВІНД ЕНЕРДЖІ СОЛЮШНС» (ВЕС Черкаська обл., (інформація з обмеженим доступом)), припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ВІДЕН» (СЕС Чернігівська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ГРУП» (1 черга СЕС Івано-Франківська обл., (інформація з обмеженим доступом)) та зміни найменування ТОВ «ОЕНЖІ ЕНЕРДЖІ» на ТОВ «РЕНЬЮЕБЛ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШНС»).

39. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 листопада 2021 року № 2186» щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС».

40. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 вересня 2020 року № 1695» щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux