Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
10 квітня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 10 квітня 2024 року о 13:11

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 квітня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ КІФ»;

2) ТОВ «УПЕ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «БАГАТЕК»;

2) ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ЕНСО»;

3) ТОВ «УПЕ».

3. Відмовити у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕК ХІМ-ТРЕЙД»;

2) ТОВ «ХІМ-ТРЕЙД КО».

4. Відмовити КП БМР «БЦТМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії, виданих ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА».

6. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданих:

1) ТОВ «КОМЕРЦБУДПЛАСТ»;

2) ПАТ «КВБЗ»;

3) ТОВ «СТАР ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО».

7. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 04 січня 2023 року № 4 (зміна найменування).

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов з провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії».

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи передачі на 2024 – 2033 роки».

10. Прийняти постанову НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік.

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 січня 2024 року № 30» щодо внесення змін до Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2024 рік.

12. Прийняти постанову НКРЕКП про затвердження графіка подання на розгляд НКРЕКП інвестиційних програм операторами систем передачі/розподілу електричної енергії на 2025 рік.

13. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програм АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік.

14. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352».

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про врегулювання окремих питань щодо подання заяв для встановлення тарифів, схвалення інвестиційних програм (інвестиційних проектів) та планів розвитку у сфері централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення на 2025 рік».

16. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

17. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до інвестиційних програм на 2023 рік:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

18. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2023 – 2027 роки та внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 липня 2023 року № 1314».

19. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2023 рік та внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 липня 2023 року № 1327».

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо уточнення положень КСП, пов’язаних з впровадженням ІТС механізму).

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про результати розгляду спору між АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» та ПрАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО».

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу комерційного обліку електричної енергії».

23. Застосувати санкції до ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

24. Застосувати санкції до АТ «КИЇВГАЗ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

25. Накласти штраф на КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

26. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (перевірка достовірності наданих Регулятору даних у звітності або в інших документах).

27. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» (Вінницька філія) з розподілу природного газу (за зверненням представника фізичних осіб).

28. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» (Київська філія) з розподілу природного газу (за зверненнями фізичних осіб).

29. Провести позапланову виїзну перевірку ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» з постачання природного газу (за зверненнями фізичних осіб).

30. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» (щодо виконання ліцензіатом розпорядження НКРЕКП від 06 лютого 2024 року № 32-р).

31. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

32. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГРІНТЕКО СЕС» з виробництва електричної енергії.

33. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «МАЯК ІНВЕСТ ЛТД» з постачання електричної енергії споживачу.

34. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «МАЯК ІНВЕСТ ЛТД» з виробництва теплової енергії.

35. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва теплової енергії.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва електричної енергії.

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» з розподілу природного газу.

38. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29 березня 2024 року № 621» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» (Теплоелектростанція у складі олійноекстракційного заводу (перша черга) Хмельницька обл., (інформація з обмеженим доступом)).

39. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

40. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо запровадження спеціальних аукціонів на допоміжні послуги).


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux