Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
10 березня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 10 березня 2021 року о 13:05

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 березня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АЙКЬЮ ТРЕЙД ЮКРЕЙН»;

2) ТОВ «АЛЬФА СИНТЕЗ».

 

2. Видати ТОВ «КЛАРС «БАТЕН» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Зупинити ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ШЕПЕТІВКАГАЗ» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09 липня 2020 року № 1270, на підставі заяви ліцензіата строком до 10 вересня 2021 року (включно).

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ГРІН ТЕРРА».

 

5. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 липня 2017 року № 953 (зміна найменування).

 

6. Уточнити місця провадження господарської діяльності ліцензіату з розподілу електричної енергії ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

 

7. Уточнити місця провадження господарської діяльності ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «АЛЬЯНС ЕНЕРГО».

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

10. Про прийняття постанов НКРЕКП:

1) «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» на 2021 рік»;

2) «Про схвалення Інвестиційної програми КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на 2021 рік»;

3) «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

1) «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік»;

2) «Про схвалення Інвестиційної програми ЛЬВІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2353» (щодо перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО»).

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на II квартал 2021 року».

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ПРИКАРПАТТЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП ЮРЕНКО СВІТЛАНІ ЛЕОНІДІВНІ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.12.2020 № 2877» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ПРИКАРПАТТЯ» (СЕС Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, с. Петрів, вул. Стрільців Січових, 53 Л, 53 З, 53 К, 53 Т), ТОВ «ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (СЕС Одеська обл., Тарутинський р-н, с/р Красненська, комплекс будівель та споруд № 4), ФОП ЮРЕНКО СВІТЛАНА ЛЕОНІДІВНА (СЕС Кіровоградська обл., Добровеличківський р-н, м. Помічна, вул. Шевченка, 25 будівлі літ. АА1 та Д)).

 

15. Перенести на 12 березня 2021 року розгляд питання про недотримання ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

16. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

17. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

18. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

19. Накласти штрафи на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОСНОВА ЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання і за несвоєчасну сплату внесків на регулювання у І – IІ кварталах 2020 року (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

20. Застерегти ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОККО КОНТРАКТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

21. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

22. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОС-НОВА» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

23. Застерегти щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

2) ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»;

3) ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ».

 

24. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (планові перевірки):

1) ПП «ОККО КОНТРАКТ»;

2) ТОВ «МЕГАГАЗ ПОСТАЧ».

 

25. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СП ГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 лютого 2018 року № 172.

 

26. Накласти штрафи на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» за недотримання законодавства у сфері теплопостачання та за сплату внесків на регулювання не в повному обсязі у ІIІ кварталі 2020 року від провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії у меншому розмірі на 10,83836 тис. грн (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

27. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» за недотримання законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з транспортування теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

28. Накласти штраф на КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» за порушення законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

29. Накласти штраф на КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

30. Накласти штрафи на КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з транспортування теплової енергії та за сплату внесків на регулювання від провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами не в повному обсязі у III та IV кварталах 2020 року (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

31. Накласти штрафи на КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з постачання теплової енергії та за сплату внесків на регулювання від провадження діяльності з постачання теплової енергії не в повному обсязі у III та IV кварталах 2020 року (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

32. Накласти штраф на КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

33. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за невиконання вимог абзацу першого підпункту 1 пункту 2 постанови НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2635 щодо завершення виконання заходів Інвестиційної програми на 2018 рік у сумі 38 000,09 тис. грн без ПДВ (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

34. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОЕНЕРГО» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за невиконання у повному обсязі та у встановлені терміни вимог підпунктів 2 та 3 пункту 2 Постанови № 1890 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

35. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОЕНЕРГО» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за невиконання у повному обсязі та встановлені терміни вимог підпункту 3 пункту 2 Постанови № 1890 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

36. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОЕНЕРГО» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за невиконання у повному обсязі та у встановлені терміни вимог: підпункту 3 пункту і постанови № 700 підпунктів 2 та 3 пункту 2 постанови № 1890 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

37. Накласти штрафи на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЮЖКОКС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 березня 2017 року № 308 та за сплату внесків на регулювання не в повному обсязі за 2018 – 2020 роки (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

38. Накласти штраф на КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

39. Накласти штраф на ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» за порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 10.03.2021).

 

40. Прийняти постанову НКРЕКП «Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ПАТ «Центренерго», ПрАТ «Синтез Ойл» та ТОВ «Юнайтед Енерджі».

 

41. Прийняти постанову НКРЕКП «Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ПрАТ «Укргідроенерго», ТОВ «Ютіліті Трейдінг» та ТОВ «Нова-Енергетична-Компанія».

 

42. Прийняти постанову НКРЕКП «Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО», АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» та ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

 

43. Прийняти постанову НКРЕКП «Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ДП «Гарантований покупець».

 

44. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ».

 

45. Збільшити строк проведення планових перевірок:

1) ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

2) АТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

3) ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ».

 

46. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у II кварталі 2021 року».

 

47. Прийняти постанову НКРЕКП «Про надання інформації щодо двосторонніх договорів, укладених між суб’єктами, що входять до складу одного вертикально інтегрованого суб’єкта або є афілійованими між собою».

 

48. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

49. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux