Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
08 травня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 08 травня 2024 року о 16:48

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 08 травня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «СКАЙ СОФТ ЕНЕРДЖІ»;

2) МКП «ЧЕРНІВЦІТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «АКРІ ТРЕЙД».

3. Відновити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої КП «ТМТКЕ», та визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 02 травня 2023 року № 806.

4. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ТОВ «АЯКС ДНІПРО».

5. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2021 року № 2981 (зміна найменування).

6. Анулювати ліцензію з постачання природного газу, видану ТОВ «ПЧТК».

7. Зняти з розгляду питання про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2023 року № 2497 (уточнення назви об’єкта електроенергетики).

8. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЛАДУС».

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання».

10. Перенести розгляд питання про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

11. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2024 – 2028 роки».

12. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програм ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» на 2024 рік.

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2022 року № 406» щодо врегулювання окремих питань у частині виконання інвестиційних програм операторів систем розподілу під час здійснення заходів державного контролю.

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2023 року № 2629» (щодо ставок плати за стандартне приєднання).

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352» (щодо спрощення процедури приєднання генеруючих установок до електричних мереж).

16. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення (крім населення):

1) КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»;

2) КП ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД»;

3) ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

4) КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

5) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

6) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

7) КП «ВОДОКАНАЛ» (М ЗАПОРІЖЖЯ);

8) КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

9) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

10) ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

11) ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

12) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

13) КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

14) КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

15) МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ»;

16) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

17) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

18) КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»;

19)ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

20) КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

21) КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

22) РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

23) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

24) ДМП ВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»;

25) ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

26) КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

27) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

28) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

29) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

30) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

31) КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

32) КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»;

33) ПрАТ «РІВНЕАЗОТ»;

34) КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

35) КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

36) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

17. Застосувати санкції до ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 травня 2023 року № 879.

18. Застосувати санкції до АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (розгляд Акта планової перевірки від 12 квітня 2024 року № 162, Акта позапланової виїзної перевірки від 12 квітня 2024 року № 163 та Акта позапланової виїзної перевірки від 19 квітня 2024 року № 175).

19. Застерегти ТОВ «БІЗНЕС-РЕЙС» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

20. Застерегти КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

21. Застосувати санкції до КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

22. Застосувати санкції до КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

23. Застерегти ТОВ «МАЯК ІНВЕСТ ЛТД» щодо недопущення надалі порушення ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

24. Накласти штраф на ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ» за невиконання рішення НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 08 листопада 2023 року № 305-р, щодо діяльності з постачання природного газу).

25. Накласти штраф на ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ» за невиконання рішення НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 14 листопада 2023 року № 312-р, щодо діяльності з постачання природного газу).

26. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 16 квітня 2024 року № 744.

27. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 31 березня 2023 року № 83-р («Про усунення порушень ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»).

28. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ТІВОЛІ ФЮР» (за заявою ліцензіата).

29. Провести позапланові виїзні перевірки ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

30. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

31. Збільшити строк проведення планової перевірки ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ» з розподілу природного газу.

32. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

33. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЖОЕК» з постачання електричної енергії споживачу.

34. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

35. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

36. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, –  постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку» щодо деяких питань здійснення розрахунків на балансуючому ринку із застосуванням рахунків умовного зберігання (ескроу).

37. Перенести розгляд питання про внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 лютого 2020 року № 358 «Про використання ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» додаткових надходжень».

38. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ».

39. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux