Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
08 березня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 08 березня 2024 року о 12:41

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 08 березня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ДТ.ЮА»;

2) ТОВ «КИЇВЦЕМЕНТБУД».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «КАРБО ТРАНС»;

2) ТОВ «ЛТ»;

3) ТОВ «НЕКСТГЕН ЕНЕРДЖІ»;

4) ТОВ «НСЕ ТРЕЙДІНГ»;

5) ТОВ «ПК «ЗОРЯ ПОДІЛЛЯ»;

6) ТОВ «РЕЗОНАНС ЕНЕРДЖІ»;

7) ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ СТРУМ ТРЕЙД»;

8) ТОВ «УКРЕНЕРГОЕКСПРЕС».

3. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «СМАРТ НЬЮ ЕНЕРДЖІ».

4. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «КРОСС ЕНЕРДЖИ».

5. Унести зміни до постанов НКРЕКП від 07 червня 2019 року № 952 та від 10 листопада 2021 року № 2011 (зміна організаційно-правової форми).

6. Відмовити АТ «УРМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

7. Відмовити ТОВ «ЙЕСМЕЙТС» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Методики визначення розмірів нормативних та виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу при здійсненні розподілу природного газу».

9. Застерегти АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (щодо діяльності з розподілу електричної енергії).

10. Застерегти АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

11. Застосувати санкції до ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

12. Застосувати санкції до ТОВ «ДНІСТРОВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ за порушення» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

13. Застерегти ТОВ «СКАЙ СОФТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

14. Застерегти ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

15. Перенести розгляд питання про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19 вересня 2023 року № 1704 «Про накладення штрафу на ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

16. Застерегти ТОВ «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

17. Застерегти ТОВ «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

18. Застерегти ТОВ «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

19. Застерегти ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

20. Застосувати санкції до ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

21. Застерегти ТОВ «ТИСАГАЗ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

22. Застерегти ТОВ «ТИСАГАЗ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

23. Застосувати санкції до ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

24. Застерегти ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

25. Застерегти АТ «ЕКУ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

26. Застерегти ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

27. Застосувати санкції до ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

28. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 13 лютого 2024 року № 302.

29. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 06 лютого 2024 року № 263.

30. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 14 лютого 2023 року № 30-р «Про усунення порушень ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

31. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 31 березня 2023 року № 83-р «Про усунення порушень ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

32. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (за зверненнями споживачів).

33. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

34. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ» з постачання електричної енергії споживачу.

35. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ» з постачання природного газу.

36. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» з постачання електричної енергії споживачу.

37. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» з виробництва електричної енергії.

38. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» з виробництва теплової енергії.

39. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК» з постачання електричної енергії споживачу.

40. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК» з постачання природного газу.

41. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» з розподілу природного газу.

42. Збільшити строк проведення планової перевірки РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

43. Унести зміни до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2024 рік.

44. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282».

45. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «АЛЬФА-ЕЛЕКТРО-ПЛЮС»;

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ПЕРФЕКТ ПАК»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2023 року № 2652» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ПП «АЛЬФА-ЕЛЕКТРО-ПЛЮС» (СЕС «АЛЬФА-ЕЛЕКТРО-ПЛЮС») та припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ПЕРФЕКТ ПАК»).

46. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у січні 2024 року.

47. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

48. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

49. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до Методики визначення істотного коливання цін та встановлення граничних цін на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux