Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 05 грудня 2025 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:
1. Унести зміну до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 грудня 2024 року № 2067 (продовження зупинення дії ліцензії з постачання електричної енергії споживачу).
2. Унести зміну до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 червня 2025 року № 971 (продовження зупинення дії ліцензії з постачання електричної енергії споживачу).
3. Зупинити дію ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ПП «АРТ-ЕНЕРГО».
4. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2026 рік».
5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2026 рік».
6. Прийняти постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2026 рік (із застосуванням стимулюючого регулювання).
7. Прийняти постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2026 рік (із застосуванням методології «Витрати+»).
8. Прийняти постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги постачальників універсальних послуг.
За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті НКРЕКП та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».