Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
05 грудня 2023 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 05 грудня 2023 року о 13:07

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 05 грудня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «РЕТ».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «П'ЯТЬ ЛІХТАРІВ».

3. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «РЕТ».

4. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ЕЕС».

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ФІНАНСТРЕЙД».

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку здійснення процедури сертифікації оператора газотранспортної системи».

7. Перенести розгляд питання про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу» (щодо реалізації положень статті 25 Закону України «Про ринок електричної енергії» та порядку організації енергетичного острову).

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 20 листопада 2020 року № 2154».

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Методики встановлення плати за приєднання до теплових мереж».

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 10 травня 2022 року № 466».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» на 2022 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 травня 2022 року № 523».

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2023 – 2027 роки».

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2023 рік».

15. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про схвалення планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

2) ЛМКМ «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

3) КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

4) КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ».

16. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм (інвестиційних проектів) на 2023 рік:

1) ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

2) ЛМКМ «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

3) КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

4) КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ».

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про результати розгляду спору між АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та НЕК «УКРЕНЕРГО».

18. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу комерційного обліку електричної енергії»).

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу комерційного обліку електричної енергії».

20. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем».

21. Застерегти ТОВ «ІРІС-2009» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

22. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «АГРО-ТРЕЙД», та визнати такою, що втратила чинність постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 21 червня 2019 року № 1147.

23. Застосувати санкції до ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 07 листопада 2023 року № 457).

24. Застерегти ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі невиконання рішень НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 31 березня 2023 року № 83-р, розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 07 листопада 2023 року № 459).

25. Застерегти АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» щодо недопущення надалі невиконання рішень НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 14 березня 2023 року № 56-р, щодо діяльності з виробництва електричної енергії).

26. Застерегти АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» щодо недопущення надалі невиконання рішень НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 14 березня 2023 року № 57-р, щодо діяльності з постачання природного газу).

27. Застосувати санкції до ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

28. Застосувати санкції до ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

29. Застосувати санкції до ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

30. Застосувати санкції до ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

31. Застосувати санкції до ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

32. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 14 листопада 2023 року № 2126.

33. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 01 серпня 2023 року № 1415 («Про застереження ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

34. Провести позапланову виїзну перевірку ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (за зверненням НЕК «УКРЕНЕРГО»).

35. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата).

36. Провести позапланову виїзну перевірку ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата).

37. Провести позапланову невиїзну перевірку ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» з розподілу електричної енергії (за зверненнями НЕК «УКРЕНЕРГО»).

38. Провести позапланову невиїзну перевірку ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (за зверненнями НЕК «УКРЕНЕРГО»).

39. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (за зверненнями НЕК «УКРЕНЕРГО»).

40. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «Газенергоальянс» з постачання електричної енергії споживачу (за зверненням споживача).

41. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу (щодо виконання розпорядження НКРЕКП від 19 вересня 2023 року № 254-р).

42. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу (щодо виконання розпорядження НКРЕКП від 19 вересня 2023 року № 255-р).

43. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» з постачання природного газу (за зверненнями юридичних та фізичних осіб).

44. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ООЕК» з постачання електричної енергії споживачу.

45. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ООЕК» з постачання природного газу.

46. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ВОЛИНЬГАЗ» з розподілу природного газу.

47. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Вимог щодо забезпечення доброчесності та прозорості на оптовому енергетичному ринку».

48. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на 2024 рік для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ для АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ», ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО», КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)», ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО», ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ», ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5», ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

49. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на 2024 рік для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та КГІУ для ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» та КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

50. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» на 2024 рік», «Про схвалення Інвестиційної програми КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)» на 2024 рік», «Про схвалення Інвестиційної програми ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» на 2024 рік».

51. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

52. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у жовтні 2023 року.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux