Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
03 липня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 03 липня 2024 року о 12:26

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 03 липня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «КАДОГАН УКРАЇНА»;

2) ТОВ «НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК»;

3) ТОВ «ЮЕНЕРДЖІС»;

4) КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕЛЕКТРОНЕО»;

2) ТОВ «МОДЕРН ЕНЕРДЖІ»;

3) ТОВ «НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «ЕДГ»;

2) ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД.НЕТ».

4. Зупинити дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕНЕРДЖІТРЕНД»;

2) ТОВ «СМАРТ ПЛАНТС».

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «СМАРТ ПЛАНТС».

6. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «АСК ЕНЕРДЖІ».

7. Унести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 11 липня 2014 року № 882 (зміна найменування).

8. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО».

9. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ ММХ».

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2023 року № 2624».

11. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 06 серпня 2021 року № 1235 (зміна найменування).

12. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 14 листопада 2019 року № 2329 (зміна найменування).

13. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку системи розподілу на 2025 – 2029 роки:

1) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

14. Прийняти постанову НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2024 рік.

15. Застосувати санкції до ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

16. Застосувати санкції до КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

17. Застерегти ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

18. Застерегти ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

19. Застосувати санкції до АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

20. Застерегти ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

21. Застерегти ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

22. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 19 червня 2024 року № 1151 «Про накладення штрафу на ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» за невиконання рішення НКРЕКП».

23. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 14 червня 2024 року № 1121 «Про застосування санкцій до АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, здійснення заходів державного регулювання та внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 травня 2023 року № 878».

24. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

25. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «А-СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ» з виробництва електричної енергії.

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку (методики) визначення розміру штрафів, які накладаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (щодо уточнення формул розрахунку).

27. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 17 березня 2022 року № 345 (щодо доповнення переліку витрат ліцензіатів, понесених внаслідок військової агресії російської федерації проти України, які вважаються обґрунтованими).

28. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» (у частині зміни напрямів витрат на проведення ремонтних робіт на 2024 рік).

29. Затвердити Зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

30. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про набуття ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА БІРЖА» статусу адміністратора передачі даних».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux