Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
28 липня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 22 липня 2021 року, о 22:00

середа
28
липня
2021
Тривалість 1 год. 0 хв.
10 00
11 00
Додати в календар 2021-07-28 10:00:00 2021-07-28 11:00:00 Europe/Kiev 28 липня відбудеться засідання НКРЕКП Event organizer. event@organizer.email

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 липня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «НЕП».

 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «КОРОБІВКА СОЛАР»;

2) СТОВ АФ «ОЛЬГОПІЛЬ»;

3) ПРАТ «РМС «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА»;

4) ТОВ «СОНЯЧНИЙ ЧАС».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АДАР ГРУП»;

2) ТОВ «ЕЕС»;

3) ТОВ «ЕЛЕКТРО БЕНЕФІТ»;

4) ТОВ «ЕЛЕКТРОФЛАКС»;

5) ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ»;

6) ТОВ «УКРЕНЕРГО ТРЕЙД».

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

5. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» на 2021 – 2025 роки».

6. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2020 року № 2828» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 рік.

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2279» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

8. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «МИКОЛАЇВГАЗ».

9. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ОДЕСАГАЗ».

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «РІВНЕГАЗ».

11. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (затвердження змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем).

 

12. Про схвалення проєктів постанов щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП (зміна тарифів на виробництво теплової енергії для ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ», ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО», МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», ДП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕЦ», КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ», ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ», КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» ФІЛІЯ «ТЕЦ-3»).

 

13. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

2) КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ».

 

14. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) ЛИСИЧАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ»;

2) ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ».

 

15. Про погодження підписання НКРЕКП додаткових угод до договорів про субкредитування у межах Угоди про Позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури» КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ».

 

16. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕПАРДПРИКАРПАТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2021 № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕПАРДПРИКАРПАТ» (СЕС Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Чумальово, вул. Островського, буд. 46), ТОВ «МИРО-МАРК» (СЕС «Миро-Марк 3»), ТОВ «СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ» (CЕC Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Київська, 291-А)).

 

17. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

18. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення  Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

19. Про недотримання АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

20. Про недотримання АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

21. Про недотримання АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

22. Про недотримання ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

23. Про порушення ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

24. Про порушення ЛИСИЧАНСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

25. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ВОЛИНЬГАЗ».

 

26. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 07 травня 2019 року № 684 «Застереження АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушення законодавства та здійснення заходів державного регулювання».

 

27. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 14 квітня 2021 року № 654 «Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, виданої ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

 

28. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» у сфері теплопостачання.

 

29. Про проведення позапланових виїзних перевірок у нафтогазовому комплексі:

1) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ»;

2) ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПОЛУМ'Я» ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КОРОСТИШІВГАЗ».

 

30. Про проведення позапланової виїзної перевірки РАЙОННОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СТАРОБІЛЬСЬКВОДА» СТАРОБІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

31. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики:

1) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

3) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ»;

4) ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО».

 

32. Про збільшення строків проведення планових перевірок:

1) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

2) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТИСМЕНИЦЯГАЗ»;

3) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»;

4) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

33. Про внесення змін до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

 

34. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

35. Про зобов’язання припинити порушення НЕК «УКРЕНЕРГО» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії, ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця.

 

36. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

37. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

 

38. Про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux