Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
14 липня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 08 липня 2021 року, о 20:08

середа
14
липня
2021
Тривалість 2 год. 0 хв.
10 00
12 00
Додати в календар 2021-07-14 10:00:00 2021-07-14 12:00:00 Europe/Kiev 14 липня відбудеться засідання НКРЕКП Event organizer. event@organizer.email

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 липня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

 Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ХАНЕРДЖІ УКРАЇНА».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ«ГЕПАРДПРИКАРПАТ»;

ТОВ «КОРШОВЕЦЬКА СЕС».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ ПУЛ»;

ТОВ «ЗЕТ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «САГ електро».

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «50 ГЦ».

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТЗОВ «МИРО-МАРК».

6. Про розгляд питання щодо анулювання ліцензії з постачання природного газу, виданої ТОВ  «ЕНЕРГОСОЮЗ-ТРЕЙД».

7. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ЗАХІДГІДРОЕНЕРГО».

8. Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ОПТІМА ЕНЕРДЖІ ГРУП».

9. Про анулювання ліцензії з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), виданої КП ЕЗО «МІСЬКСВІТЛО» СМР.

10. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «УКРГАЗОПТ».

11. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ГНП ЕНЕРГО».

12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

13. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО».

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 11 листопада 2020 року № 2083» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

15. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» на 2021 рік.

16. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2159» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2021 – 2025 роки».

18. Про внесення змін до Економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електроенергії електромережами 1 та 2 класів напруги на 2020 рік.

19Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2670».

20. Про недотримання АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

21. Про порушення ТОВ «ЧЕРКАСИЕЛЕВАТОРТОРГ» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

22. Про порушення ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

23. Про порушення КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

24. Про порушення ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

25. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС».

26. Про порушення ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

27. Про порушення ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами.

28. Про порушення ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

29. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 травня 2021 року № 785 «Про накладення штрафу на АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

30. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 21 квітня 2021 року № 679 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та здійснення заходів державного регулювання».

31. Про збільшення строків проведення планових перевірок з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КП «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ».

32. Про збільшення строку проведення планових перевірок з постачання природного газу.

ДП «ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ» ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»;

ДП «ЦЕНТРГАЗ» ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ».

33. Про проведення позапланової виїзної перевірки діяльності з розподілу природного газу ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ».

34. Про проведення позапланової виїзної перевірки діяльності з постачання природного газу ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ».

35. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови від 09 червня 2021 року № 936».

36. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газотранспортної системи на 2021 – 2030 роки Оператора газотранспортної системи ТОВ «Оператор газотранспортної системи України».

37. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення розмірів нормативних та виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу при здійсненні розподілу природного газу».

38. Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09 липня 2020 року № 1304».

39. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

40. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 21 жовтня 2020 року № 1937 щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у вересні 2020 року.

41. Про внесення змін до алгоритму розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання операторів систем розподілу та електропостачальників, на яких покладено виконання функцій постачальника універсальних послуг та постачальника «останньої надії».

42. Про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux